Cennik Usług Paulina Niewiadomska Photography Pa3linka

Hejka!

Ogromnie się cieszę, że tutaj zaglądasz. To musi znaczyć, że spodobały Ci się moje prace, a wkładam w nie całe serducho. To byłby dla mnie zaszczyt móc uwiecznić ważne dla Was momenty takie jak ślub, narodziny dziecka czy zwyczajnie móc przeprowadzić Was przez przygodę jaką jest sesja zdjęciowa. Staram się z całych sił aby atmosfera na sesji sprzyjała pełnym emocji kadrom, które po latach staną się bezcenne.
Paulina Niewiadomska

FOTOGRAFIA INDYWIDUALNA – SESJE PORTRETOWE

Sportowe ujęcia na boisku, dziewczęce kadry na łonie natury,  miejskie sesje zdjęciowe… Ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Ten rodzaj ujęć świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju media społecznościowe. Wyróżnij się na nich profesjonalnymi ujęciami! 
Poradnik o sesjach plenerowych tutaj.

Sesje wizerunkowe/biznesowe

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. W dzisiejszych czasach istotne jest kreowanie swojego biznesowego wizerunku na podstawie fotografii. Pokażesz, że podchodzisz profesjonalnie do swojej pracy. Lepiej ukażesz, to czym się zajmujesz. Będziesz miał szanse pokazać swój charakter. Wyróżnisz się na stronie i social mediach profesjonalnymi ujęciami.

FOTOGRAFIA LIFESTYLOWA – MIŁOSNA, RODZINNA, CIĄŻOWA, DZIECIĘCA

Naturalne sesje w Waszym domu lub w plenerze. Chwytam Waszą codzienność, nie pozuję i nie ingeruję w Wasze zachowanie za bardzo. Zwyczajnie opiekujecie się swoim maluszkiem lub szalejecie i rozśmieszacie większe dzieciątko, a ja zapisuje na karcie pamięci pamiątki na lata. 

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA – REPORTAŻE (wieczory panieńskie, urodziny, chrzciny / I komunie itd.)

Wiele przygotowań wkładacie w organizację wszelkiego rodzaju przyjęć. Podczas tak ważnych chwil warto pomyśleć o tym, by uwiecznić te momenty na fotografiach, by móc wrócić do nich po latach. Przygotowałam dla Was tutaj dwie opcje. Sprawdź to. 

Sesje kobiece/sensualne/buduarowe

Popełniłam cały artykuł na temat sesji sensualnych…

-> dla kogo, po co, w jakim celu 
-> odpowiadam tam na najczęściej zadawane pytania
-> opisuję jak przygotować się do takiej sesji, co ze sobą zabrać itp.

Znajdziesz tam także cennik takich sesji, wszystko pod linkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

Pakiet mini mini

Pakiet mini

Pakiet midi

Pakiet maxi

Do każdego z pakietu istnieje możliwość dokupienia ujęć w kwocie 40 zł/szt. *Do sesji plenerowych doliczam koszt dojazdu 1 zł za każdy kilometr. Istnieje dodatkowa możliwość dokupienia usługi makijażu (200 zł),
Żaden z powyższych pakietów nie jest dla Ciebie? Nic nie szkodzi! Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Skontaktuj się ze mną i napisz pokrótce jaki rodzaj zdjęć Cię interesuje, gdzie chciałbyś/łabyś je wykonać!

Reportaż Ślubny

Fotografia ślubna, moc zaufania, jedyny taki dzień w Waszym życiu, najcudowniejszy. Reportaż, bo nic nie trwa wiecznie i nic nie powtórzymy. 

Ta sfera foto jest głęboko w moim sercu, ale wykonują ją w duecie pod marką Captured Soulmates i to tam zapraszam Cię po szczegółową ofertę!


Czasem to nie my sami potrzebujemy usługi fotograficznej, ale chcemy sprezentować ją dla komuś bliskiemu. Dowolny pakiet sesji możesz wręczyć swojemu bliskiemu.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl