Paulina Niewiadomska Photography Historia

O mnie

Hejka! jestem Paulina... i to ja jestem sprawczynią całego tego zamieszania tutaj. Zwykle stoję po drugiej stronie obiektywu, zazwyczaj nie widzicie mnie na zdjęciach... ale jestem pewna, że chcecie dowiedzieć się chociaż troszkę więcej o mnie. Fotografią pasjonuję się od... nastoletnich lat. Wtedy męczyłam wszystkie swoje przyjaciółki, wyciągałam je na sesje i trenowałam portret także na sobie. Był moment, że fotografia poszła na bok, gdy zaczęłam studiować i w moim życiu zapanował sport. Zarządzanie na AWF zdałam na piątkę iii nie mogłam tak bezczynnie siedzieć, więc postanowiłam wrócić do fotografii. Rozpoczęłam technikum foto, wiadomo po studiach to trzeba... złapać zawód! Cała miłość do fotografii wróciła, ale równocześnie pięłam się po szczebelkach kariery jako asystentka zarządu. Cała ta nieartystyczna sfera, cyferki i pisemka na tyle mnie zjadły, że postanowiłam rzucić wszytko i teraz jestem swoim własnym szefem i mam zaszczyt uwieczniać Was na moich fotografiach.

Przede wszystkim jestem kobietą,

 ale w to chyba nietrudno uwierzyć. Moim zdecydowanym konikiem w fotografii są właśnie kobiece sesje zdjęciowe. Spotykanie zwykłych, niezwykłych kobiet-rozmowy, pogaduchy. A efektem tych spotkań, jest Wasze przeżycie, przygoda, która przypomina Wam jak piękne i wartościowe jesteście.

APARAT TO MÓJ NIEODŁĄCZNY KOMPAN... Pozwala mi na dotykanie Waszych uczuć, intymności, czułości.

Sesje sensualne par, ich dotyki, szepty, emocje, które aż buzują i te kadry nieoczekiwanie idealne!
Fotografia ślubna, moc zaufania, jedyny taki dzień w Waszym życiu, najcudowniejszy. Reportaż, bo nic nie trwa wiecznie i nic nie powtórzymy. 
Ta sfera foto jest głęboko w moim sercu, jeśli tego nie czujesz, szybko się wypalisz. A ja mam wrażenie, że u mnie to pierwsze iskierki.

A prywatnie... optymizm, uśmiech szeroki. Życzliwość, ciepło, podróże, zwierzęta, muzyka.

Lista rzeczy do zrobienia zanim umrę:

Podróże : USA, Norwegia, Malediwy

Doświadczenie: Lot Balonem

Edukacja: Nauczyć się Hiszpańskiego i Filmować

Osobiste: Wybudować Dom

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl