fbpx

Fotografie z imprezy

  /    /  Fotografie z imprezy

ŁAPIĘ CHWILE JAK FOTKA

reportaż wieczór panieński

Fotografie z imprezy

Ulotne chwile łapię jak fotka”. Fotografie z imprezy to nieocenione dobro, dzięki któremu możemy w każdej chwili powrócić do dobrych chwil, pełnych zabawy. Choć, żyjemy w czasach, kiedy fotografujemy wszystko, co przed nami. Fotograf– zawód z pasją, wcale nie ma się źle. Wręcz przeciwnie, ludzie pragną profesjonalnych pamiątek. Dlatego każdy, kto planuje większą uroczystość, od razu rezerwuje termin u fotografa. Coraz modniejsze stają się też fotografie wieczorów panieńskich, kawalerskich czy eventów firmowych. Wszystko po to, by mieć się czym chwalić w swoich social mediach. Z pewnością, dlatego, że obserwujemy wiele profili swoich znajomych, sami mamy ochotę na piękne fotografie z imprezy.

Fotografia grupowa

Trendem podczas wieczorów panieńskich czy urodzin stają się teraz kreatywne spotkania ze znajomymi. Podczas takich spotkań nie tylko pije się kawę i zajada się ciastem. Na takie spotkania zaprasza się osobę, która robi ciekawe rzeczy. Dlatego, podczas wieczoru panieńskiego Ani, na który zabiorę Was pod postem, dziewczyny uczyły się jak pleść wianki. Na pozór spotkanie nie różniło się od tych zwyczajnych, przy stole. Wieczór odbył się w restauracji, były drinki, ciasto i dobre jedzenie. Pani Kwiat-kowska uczyła dziewczyny jak zrobić przepiękny boho wianek na głowę. Ja w tym czasie fotografowałam dziewczyny. Fotografowanie grupy osób, to nie lada wyzwanie. Zawsze znajdzie się ktoś, kto właśnie zamknie oczy. Pewien naukowiec podaje, że człowiek mruga średnio 10 razy na minutę. W rezultacie zamknięcie oczu trwa około 250 milisekund. Prędkość migawki to 8 milisekund. Dlatego sprzedam Wam rozwiązanie, zanim zrobisz zdjęcie, każ wszystkim zamknąć oczy. Dobre rezultaty, są niemal pewne.

Fotografia portretowa

Fotografie z imprezy Ani w pewnym momencie zamieniły się w studio zdjęć portretowych w klimacie boho. To przepiękna pamiątka dla Ani oraz jej koleżanek. Każda z dziewczyn mogła poczuć się jak modelka, oprócz tego otrzymując swoje zdjęcia na pamiątkę. To był zdecydowanie najbardziej kreatywny wieczór panieński, w jakim miałam okazję uczestniczyć. Prezent w postaci fotografii dla koleżanek- bezcenny. Dlatego oferuję vouchery prezentowe, którymi możecie obdarować swoich najbliższych. Mogę również wykonać dla Was kreatywne warsztaty fotograficzne podczas urodzin, wieczorów panieńskich czy innych spotkań z przyjaciółmi.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl