fbpx

No products in the cart.

Image Alt

Sesja sensualna na rurze Instruktorka Pole Dance Natalia

  /    /  Sesja sensualna na rurze Instruktorka Pole Dance Natalia

NATALIA instruktorka pole dance

fotografia kobieca

SENSUALNA SESJA POLE DANCE

Pole dance to trening, który opiera się na wykorzystaniu rury. Tak, tej samej, która kojarzy nam się z tańcem go-go w klubie. Jednak aktualnie taniec ten nie ma podtekstu erotycznego, a jest zwyczajną dyscypliną sportową. Akrobacje wykonywane podczas treningów pokazują emocje i kobiece piękno. Kobieta pełna emocji to coś, co najbardziej lubię w swoich fotografiach. Sensualna sesja pole dance zobacz te emocje, poczuj ten klimat.
Zabierz przyjaciółkę na trening, a potem wpadnijcie do mnie na sesję! Dlatego, zacznij doceniać siebie. Pokochaj siebie– to przepis na sukces w dzisiejszym świecie, bezsprzecznie! Poczuj się wyjątkowo.

KOBIECA SESJA SENSUALNA SPORTOWA.

Rozmawiałam z Natalią i ponoć bardzo szybko można nauczyć się podstawowych figur. „Stajesz przy rurze i próbujesz- jeżeli wyjdzie, masz ochotę na jeszcze więcej innych, nowych, trudniejszych wydaje się figur”. Trening pole dance to walka ze swoimi słabościami, jeżeli je pokonamy, jeszcze bardziej zbudujemy swoją świadomość do swojego ciała. Warto zauważyć, że taniec ten pozwala niesamowicie wymodelować sylwetkę, nauczyć nas koordynacji ruchów i przede wszystkim akceptacji samej siebie. Pole dance niesamowicie buduje poczucie własnej wartości. A do tego sensualna sesja pole dance to dopiero petarda!
To co dziewczyny, trenujemy z Natalią w zabrzańskim klubie Miju Pole Dance Studio?

sensualna sesja kobiety sukcesu.

To nie pierwsza sesja Natalii u mnie. W swoim portfolio mamy również sesję wizerunkową. Natalia oprócz duszy sportowca uwielbia zdrowo się odżywiać i pomagać innym w drodze po zdrowie. Jest dietetykiem. Łączy pracę z pasją, czyż nie zasługuje na miano kobiety biznesu?
To prawdziwy sukces znaleźć w życiu drogę, dzięki której robi się to, co się lubi, a przy okazji zarabia na tym pieniądze ( które to prawdopodobnie szczęścia nie dają, ale sprawdź to).

Świat stoi na głowie, kobiety pracują, rodzą dzieci, wracają do pracy. Nowoczesne matki i żony łączą życie zawodowe z życiem rodzinnym. I ba! Nawet bardzo dobrze im to wychodzi. Dlatego warto dbać o siebie, doceniać siebie i inwestować w siebie. Zainwestuj w sesję! Zrób prezent swojej żonie. Daj voucher na dzień matki! Każda z nas chce być wyjątkowa, moje sesje np. sesja sensualna pole dance dają Wam taką możliwość. Oprócz przepięknych zdjęć, gwarantuję miło spędzony czas, a jeśli masz ochotę możemy wspólnie napić się prosecco i pogawędzić jak to kobiety. Jestem otwarta na nowe wyzwania, znajomości i ciekawe sesje!

Po przepis na sukces i zdrową dietę zgłoście się do Natalii.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl