fbpx
m

Sesja miejska Kartonii w Katowicach

  /    /  Sesja miejska Kartonii w Katowicach

Sesja miejska w centrum katowic

miasto mody

Sesja W PLENERZE Katowice

Przed Wami Kartonii, znana wszystkim tym, którzy wiedzą co na YouTube piszczy! Kim jest YouTuber? To osoba, która tworzy i udostępnia audiowizualne produkcje w serwisie YouTube. Pierwszy kanał na YouTube został utworzony w 2005 roku przez Jaweda Karima. Godnym uwagi jest fakt, że jest on współzałożycielem tej platformy. Dzisiaj YouTuber to bez wątpienia nowy zawód, w którym wynagrodzenie stanowią przychody z reklam lub promowania produktów i usług. Tak zmienia się świat- zaplanuj sobie sesja w plenerze Katowice.
Kartonii to młoda YouTuberka, która odniosła na swoim kanale ogromny sukces. Bez wątpienia, sesja z Kartonii wymaga sporego przygotowania. W związku z tym, że fotografuję znaną osobę, ważny jest każdy szczegół, ponieważ zobaczą go tysiące ludzi! Dlatego, ważna jest stylizacja, miejsce i ustawienie sylwetki. Nie martw się! Przeprowadzę Cię przez sesję krok po kroku tak, by efekt był olśniewający!

Sesja modowa

Uwielbiasz modę? Sesja miejska idealnie się do tego nadaje! Załóżmy, że zastanawialiście się kiedyś, dlaczego największe miasta świata są stolicami mody? Otóż to! Wielkomiejski styl łączy się z modą jeszcze bardziej. Zwróć uwagę na to, jak noszą się mieszkańcy dużych miast. W związku z tym, zdecyduj sam, jaki styl ubioru najbardziej Ci odpowiada.
Nowy Jork to światowa liga, tam z pewnością trzeba wyglądać wprost olśniewająco! Mieszkańcy NY łączą ostatnio ubrania projektantów ze sportowymi elementami.
Paryż to klasyczny szyk i elegancja od zawsze. Doskonała jakość materiałów, minimalizm, oszczędna kolorystyka.
Mediolan to niewątpliwie drogie i luksusowe metki połączone z ekstrawagancją.
Londyn to przede wszystkim komfort i streetwear. To tam można bez przeszkód nosić szpilki do puchowej oversizove kurtki czy inspirować się punkiem.
Na zakończenie zapraszam Was na sesję na śląsku! W stylizacji, którą jeśli chcesz, wspólnie dobierzemy.

 

Spodek Katowice, fotografuję śląsk

Idea budowy hali widowiskowo- sportowej, która jest bezsprzecznie wizytówką miasta Katowice, powstała w 1955 roku, a z budową wystartowano w 1964 roku. W rezultacie obiekt ukończono wiosną 1971 roku, wydając, bagatela 800 mln zł. Hala główna przypomina latający spodek tzw. UFO i z tego myślę, powodu stała się wizytówką śląska. Po dziś dzień to najważniejsze wydarzenia na śląsku odbywają się właśnie tam.
Z czym kojarzy Wam się sesja w mieście?
Mnie kojarzy się przede wszystkim z profesjonalizmem osoby fotografowanej, biznesem, modą. Na koniec ujęcia, które najlepiej sprzedają się w mieście! Ruch, który robią samochody, ulice, tłumy, kolorowe billboardy. To jest ten klimat! Klimat biznesu- bez wątpienia.
Spodek Katowice i jego okolice, to bezsprzecznie jedno z moich ulubionych miejsc do sesji miejskich. Zobaczcie efekty w galerii.

 

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl