fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  Sesja kobieca   /  Kobieca Fotografia ekspresyjna instruktorki high heels

When someone else’s happiness is your happiness, that is love.

Gloria Smith ― designer

kobieca Fotografia ekspresyjna instruktorki high heels

Fotografia ekspresyjna śląsk

Fotografia ekspresyjna powstała w opozycji do zdjęć pozowanych. Ze względu na fakt rozwoju fotografii portretowej i chęci pokazania ludzkich emocji na zdjęciu, fotografie ekspresyjne stały się modne. Fotografia ekspresyjna śląsk ma wywołać u odbiorcy przeżycie. Godnym uwagi jest fakt, że aparat nie widzi tak samo, jak odbiorca. Dlatego ważne jest, by fotograf był kreatywny. Powinien mieć dwa spojrzenia na świat, przez obiektyw oraz przez odbiorcę. Wtedy prawie pewne jest, że zdjęcia będą wywoływały przeżycie u odbiorcy. Jakie emocje wywołują u Was zdjęcia Klaudii? Zobaczcie pod postem.

Kobieta nie jedno ma imię, Ujęcia w studio śląsk

Cicha, skromna. Rozgadana i szalona. Nieśmiała, ale piękna niczym anioł. To kobieta! Nie ważne, jaki masz kolor skóry i w jakim języku mówisz- jesteś kobietą. Niezwykłe ujęcia kobiet, które proponuję Wam w moim studio to doświadczenie, które każdego dnia wywołuje we mnie pozytywne emocje. Cieszę się z tego, że moja praca fotografa przyczynia się do budowania własnej wartości kobiet, które fotografuję. Klaudia, instruktorka High Heels, która jest bohaterką dzisiejszego posta to piękna tancerka. Praca z tancerkami jest niezwykła, ponieważ dziewczyny znają swoją wartość i piękne ciało. Praca przed obiektywem jest wtedy niesamowicie przyjemna i łatwa. Zdjęcia robią się same. W związku z tym, że posiadam własne studio fotograficzne, mogę tworzyć dla Was nie tylko piękne zdjęcia, ale również zbudować atmosferę. Niewątpliwie atmosfera, którą stworzymy podczas sesji, znajduje swoje odbicie na zdjęciach.” Niektóre rzeczy, które robimy trafiają, do niektórych” dr hab. Marian Schmidt. To ważna fraza, którą możemy wykorzystać nie tylko w fotografii. Niech dodaje Wam kobiety odwagi!

Zdjęcia bez zbędnych rozpraszaczy

Fotografia to nie sposób na życie, to sposób życia. To motto, które jest ze mną każdego dnia. Każda sesja zdjęciowa to trzy elementy: twórca, odbiorca oraz dzieło. Najważniejszy jest kontakt z fotografem, który jest twórcą zdjęć. W rezultacie świadomość twórcy to treść zdjęcia, jego umiejętność, która nabyta jest w drodze obserwacji i nauki to warsztat, który wykorzystuje w swojej pracy. Do tego ważny jest charakter twórcy. Ważne jest, by wybierać fotografa, który cechuje się wrażliwością, ponieważ wtedy mamy szanse na zdjęcia, które wywołają emocje u odbiorcy. Zupełnie minimalistyczne czarno-białe ujęcia Klaudii. Dostrzegacie tę delikatną istotę, twardo stąpającą po Ziemii?

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl