fbpx

Paulina Niewiadomska

czarno-białe ujęcie z odbiciem w lustrze kobiety

Sesja kobieca w prezencie od narzeczonego

Podaruj swojej kobiecie prezent w postaci voucheru na sesje. To prezent, który moim zdaniem zawsze jest trafiony. Narzeczony Soni wręczył jej w prezencie voucher na sesję kobiecą. Sesja kobieca, a ja odkryłam w Soni talent do pozowania i zachęciłam do tego, by zaczęła w modelingu. Jeżeli Wy też miałybyście ochotę zobaczyć jak to jest, poniżej przesyłam kilka wskazówek jak zacząć. A wracając do vouchera- to jeden z tych prezentów, którym możesz obdarować kobietę nawet bez okazji. Voucher na sesję w dzisiejszych czasach to jak zaproszenie do kosmetyczki- zawsze się przyda!

Jak zacząć w modelingu?

Na szczęście żyjemy w czasach kiedy wygląd nie jest już jedynym wyznacznikiem kariery. Dziś karierę mogą rozpocząć wszystkie dziewczyny, które mają na to ochotę. Wiek też nie robi już większego znaczenia! Liczy się przede wszystkim fotogeniczna twarz i to „coś” – błysk w oku. Najważniejsze są dziś zdjęcia i portfolio. Następnie duże znaczenie ma też agencja, z którą chcesz podjąć współpracę. W dobie Internetu wystarczy porozsyłać swoje portfolio i czekać, aż propozycje same zaczną przychodzić. Pamiętaj o profesjonalnych sesjach zdjęciowych. To dzięki nim, inni Cię zauważą. Ważne są też tzw. polaroidy i social media. Dodatkowo są też portale, na których możesz szukać zleceń, to m.in. maxmodels, megamodels, a także grupy na Facebooku.

Co to jest TFP?

Time for Pictures/ Time for Photos to nic innego jak współpraca barterowa dzięki, której fotograf rozszerza swoje portfolio, a modelka zdobywa nowe doświadczenie w pracy np. dzięki sesja kobieca. Takie sesje nie różnią się w zasadzie niczym od sesji komercyjnych, czyli płatnych. Powinny zostać wykonane z należytą starannością i z pełnym wachlarzem dwustronnych pomysłów. Oby dwie strony mają z tej współpracy niesamowitą korzyść, ponieważ zależy im na profesjonalnych, konkretnych zdjęciach. To nie zawsze wychodzi z modelami, którzy nie są profesjonalistami. Choć ja to mam szczęście do takich modeli, z których zawsze wydobędę to, co najlepsze!
TFP jest sztosem dla początkujących fotografów i początkujących modelek- możecie wypromować siebie nawzajem i stworzyć fajny materiał do portfolio i social mediów.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl