fbpx

Paulina Niewiadomska

Ta sesja miejska została wykonana na zatłoczonych ulicach Katowic, przy Spodku, ale i udało nam się odszukać rajską ciszę pośród szarych blokowisk.

Z Vanesską znamy się od lat, lata temu wy haczyłam tę piękność na maxmodels, ale to były czasy! Pamiętam, że Vanessa kombinowała wtedy z blogiem modowym, ale teraz co ta dziewczyna robi na tiktoku! Szok, ewidentnie będę musiała wpaść do niej na korki z tiktoka! To ja postanowiłam skontaktować się z Vanessa, miałam akurat luźniejszy czas i ochotę spotkać się z kimś nie tylko na zdjęcia, ale i na ploteczki! Wiedziałam, że ta zdolna bestia przyjdzie na sesje z workiem ubrań i zacznie się magia! Zresztą poniżej zobaczycie sami!

Spotkaliśmy się zdecydowanie przed złotą godziną, momentami światło mega paliło, zwłaszcza przy ujęciach, ze spodkiem w tle. Dlatego większość ujęć powstało zwyczajnie w cieniu, ten dzień był wyjątkowo ciepły i słoneczny, dzięki czemu z czasem światło stawało się przyjemniejsze bardziej delikatne i ciepłe. Wymieniliśmy się kilkoma pomysłami na ujęcia i sesja miejska się rozpoczęła.

Sesja do Social Media-Sesja zdjęciowa na portale społecznościowe.

Wyróżnij się na Facebooku i Instagramie!

Nie od dziś wiadomo, jak ważny jest wizerunek w sieci, a co bardziej poprawia wizerunek niż sesja zdjęciowa? Facebook i Instagram, a nawet Tinder – wszystkie te portale są przepełnione słabymi zdjęciami. Jak się na nich wyróżnić? Nic prostrzego, umów się na profesjonalną sesję zdjęciową, z odpowiednią osobą i sukces murowany. Profesjonalne kadry sprawiają, że zwrócisz na siebie uwagę… i pierwsze wrażenie będzie magiczne! Profesjonalne fotografie zapewnią, zdobycie wielu obserwujących na Facebooku, a przede wszystkim na Instagramie, gdzie aspekt wizualny zwykle gra pierwsze skrzypce.

To nie jest istotnie, czy masz już pomysł na swoje wymarzone zdjęcia, czy będziesz potrzebować mojego wsparcia. Ja chętnie wezmę udział w tworzeniu wizji i koncepcji na całą sesję, chętnie nawet posłużę swoją szafą, ulubionymi miejscami, swoim studiem, a nawet mieszkaniem! Razem zdecydujemy, czy wolisz fotografię studyjną, czy może lepszym pomysłem będzie pobliski plener. Możemy wybrać, tak jak na zdjęciach poniżej, scenerię miejską lub klimatyczną kawiarnię. Sesje wizerunkowe na portale społecznościowe takie jak Instagram, Fecebook, Linkedin i wiele innych, realizuję zawsze w oparciu o środowisko, w jakim klient chcę się ukazać. Tym razem miały być to Katowice i spisały się one na dziesiątkę.

Pomysłów na sesję jest wiele, a ja niebawem pokażę Wam kolejne odsłony sesji wizerunkowych mojego autorstwa.

Tymczasem zostawiam Was z fenomenalną Vanessą H.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl