fbpx

Paulina Niewiadomska

#śląsktakipiękny, czyli fotogeniczne miejsca na śląsku! znajdź na facebooku i instagramie

#śląsktakipiękny społeczność na facebooku i instagramie

Znajdź hasztag #śląsktakipiękny – to społeczność na Facebooku i Instagramie i zapisz się do naszej społeczności. Dlaczego?

Dlatego, że ta społeczność została stworzona specjalnie dla Ciebie. To spontaniczna akcja, która mam nadzieję, przerodzi się w fajne, kreatywne miejsce.  Zostało ono stworzone do wzajemnych inspiracji pięknymi zdjęciami w województwie śląskim. Godnym uwagi jest fakt, że na śląsku mamy wiele pięknych miejscówek, z których warto skorzystać. Oprócz tego istotą grupy jest możliwość znalezienia fotografa poprzez dodatnie ogłoszenia oraz znalezienie zastępstwa na zleceniu, na którym nie możesz się pojawić. Co więcej, nasz hasztag ma zachęcać do odwiedzania profili innych fotografów po fachu. I ten slogan like for like, nabiera znaczenia… a i mocno wierzę w to, że Ci, którzy nie mają jeszcze foto przyjaciół odnajdą swoje bratnie dusze. Dlatego gdzie tylko jesteście, chwalcie się, śląskie! #śląsktakipiękny społeczność na Facebooku i Instagramie.

#śląsktakipiękny na facebooku

Pierwszy kanał dystrybucji to Facebook. Dzielimy się tam super fotogenicznymi miejscówkami na zdjęcia. Sezonowymi, takimi jak pole rzepaku czy słoneczniki, ale również stałymi cudownymi miejscami, które warto wybrać na sesję zdjęciową np. Park Gródek. 
To właśnie na tej grupie raz w tygodniu wyłaniamy TOP od the TOP foteczkę tygodnia, która została opisana #śląsktakipiękny! Małe promo, a inspiracja dla innych fotografów.
Pali Ci się grunt pod nogami i nie możesz pojawić się na zleceniu, masz super wymagającego klienta i nie wiesz, gdzie zrealizować daną sesję – wal śmiało, budujemy tak armię fotoświrków gotowych do pomocy. 

#śląsktakipiękny na instagramie

Drugi kanał to Instagram. Tam każdy, kto użyje hasztag #śląsktakipiękny i napisze miejsce w którym zostało zrobione zdjęcie, będzie miał możliwość wyróżnienia i pojawienia się w moich social mediach oraz tutaj, na blogu.  Odwiedzam Wasze profile, lajkuje, komentuje i Was także do tego zachęcam. Karma…. no i taka reklama, o!  Wyróżnienia będą się pojawiały raz w tygodniu na Facebooku i Instagramie oraz raz w miesiącu na blogu. Także fotografujcie się w cudownych miejscach naszego województwa i chwalcie się co fajnego znaleźliście. Pamiętajcie kochani, dobro wraca. Dzielmy się miejscówkami, chwalmy umiejętnościami!

 

PRZED WAMI wyróżnienia lipca na instagramie #śląsktakipiękny ORAZ ZDJĘCIA, KTÓRE TEŻ MI SIĘ SPODOBAŁY

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl