fbpx

Paulina Niewiadomska

sesja kreatywna

CO to jest sesja kreatywna?

Foto sesja kreatywna to wyjątkowe spotkanie, podczas którego fotograf i modelka współpracują ze sobą, aby stworzyć niepowtarzalne i artystyczne zdjęcia. Celem takiej sesji jest zrealizowanie różnych koncepcji, stylów, które wykraczają poza normalne ujęcia. Podczas takiej sesji dajemy całkowity upust kreatywności i wspólnie z modelką realizujemy wizję artystyczną. Zdjęcia tworzone podczas sesji z profesjonalną modelką, mogą być także super materiałem do portfolio. Idealnie sprawdzi się tutaj także sesja TFP (o niej przeczytasz więcej tutaj). Sesja kreatywna może być także inspiracją dla przyszłych sesji kobiecych, dlatego warto zaszaleć, by inni chcieli to kopiować. Dodatkowo taka sesja pozwala na rozwój procesu twórczego. Ja kocham eksperymentować z aparatem, ale wiem, że nie wszystkie kobiety mają na to odwagę. Dlatego dzięki takim sesjom mogę Wam pokazać, że potrafię więcej i więcej w zdjęcia! A moja wyobraźnia nie ma końca.

Jak przygotować się do sesji kreatywnej?

Sesja kreatywna to niezwykle ekscytujące wydarzenie zarówno dla modelki, jak i fotografa. Dlatego przygotowanie do niej wymaga nieco więcej kreatywności i zaangażowania się niż do zwykłej sesji. Przede wszystkim trzeba ustalić, w jakim kierunku tworzymy ujęcia i przygotować się do nich. Wspólnie z Nikolą tworzyłyśmy kadry np. z folią bąbelkową, spożywczą i malarską, wymaga to znalezienia odpowiednich folii, zamówienia ich( zorganizowania), a także stworzenia koncepcji owej sesji. Tutaj Internet wydaje się nieskończoną skarbnicą pomysłów, warto próbować odtworzyć to, co nam się podoba, wtedy wychodzą najlepsze kadry. Perełki, jakich się nikt nie spodziewał. Warto zainwestować przy okazji takiej sesji w profesjonalny makijaż, pozwala on nie tylko dobrze wyglądać, ale także uwydatnić dodatkowe emocje. Jeżeli mają to być zdjęcia wykorzystywane w portfolio, makijaż wskazuje na profesjonalizm. Wszelkiego rodzaju rekwizyty są tutaj mile widziane. A na koniec efekty dodatkowe stworzy także obróbka zdjęć. Tak jak w przypadku zdjęć Nikoli. Jedno zwykłe ujęcie, przedstawione w różnych kolorach tworzy magię.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJĘ KREATYWNĄ?

Jeżeli chciałabyś mieć sesję kobiecą, ale sesja buduarowa jest dla Ciebie zbyt odważna, a tradycyjna sesja kobieca zbyt nudna. Kobieca sesja kreatywna jest dla Ciebie! Bez względu na wiek, kształt ciała, czy doświadczenie w modelingu, każda kobieta ma w sobie potencjał, który można uwiecznić na niezapomnianych zdjęciach. Dodatkowo sesja kreatywna wyróżni Cię i z pewnością zaskoczy Twoich znajomych, jeżeli zechcesz podzielić się nią w social mediach. Sesje kreatywne mogą też wyrażać różne historie i manifestacje. Dlatego idealnie sprawdzają się w kampaniach reklamowych. Takie sesje pobudzają też wyobraźnię i mogą wskazywać problemy, na które chcemy zwrócić uwagę. Jednak wracając do niekomercyjnych sesji kreatywnych, najważniejsze jest, by dobrze się bawić, a efekty przerosną nasze oczekiwania. Pod postem znajdziecie kilka inspiracji na kreatywne sesje kobiece. Z przyjemnością stworzę takie ujęcia także dla Ciebie. Wspólnie z Nikolą dzięki tej sesji zdobyłyśmy okładkę w magazynie Beautica, a także publikację w magazynie Gmaro- zobacz pod postem!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl