fbpx

Paulina Niewiadomska

fotografii portretowej zwyczajnie nawiązuję z Wami indywiudualną więź. To właśnie za tego sprawą moje zdjęcia portretowe świetnie ukazują nie tylko wygląd fotografowanej osoby ale przede wszystkim jej niezwykły charakter. Każdą sesję portretową wykonuję z ogromną pasją i zaangażowaniem, to jedna z moich ulubionych dziedzin w fotografii. Dla mnie każda wykonana sesja indywidualna jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, zupełnie tak jak osoba, którą fotografuję.

Pomysłowe Sesje indywidualne i portretowe dla każdego!

Sesja indywidualna według mnie powinna się składać z trzech stylizacji. Uwielbiam różnorodność, chcę Cie zadowolić, nie możemy pozwolić sobie na nudę! Nie masz wystarczającej liczby ubrań w szafie? Spokojnie, chętnie udostępnię Ci moją! 🙂 Proponuje także dodatkowo płatny profesjonalny makijaż, ale nie jest to wymagane. Ola, której wykonałam poniższe zdjęcia sama go wykonała i wyszło przepięknie!

Przed sesją szczegółowo rozkminiamy pomysł, miejsce, stylizacje. Nie bój się pytać, chętnie odpowiem na każde pytania. Nie wstydź się najbardziej szalonych pomysłów. W branży jestem ponad 10 lat, niejedno widziałam i słyszałam. Sama jestem świrkiem, nic co ludzkie nie jest mi obce, uwierz.

Tak naprawdę nie musisz ruszać się z domu, gdyż dojadę właściwie wszędzie! Mam też przenośne studio fotograficzne, które możemy rozłożyć gdzie tylko chcesz. Możesz również skorzystać z mojego stacjonarnego studio w Knurowie. A może wolisz taką sesję wykonać we własnym domu? Dla mnie to nie problem!

Efekty z sesji są u Ciebie do miesiąca czasu. W zależności od tego, na co się zdecydujesz
-> zdjęcia w formie elektronicznej dostaniesz na dysku w chmurze
-> jeśli zdecydujesz się na odbitki/fotoobraz/album, będą do odbioru w moim studio lub wyślę je kurierem

Sesje portretowe Śląśk

  • Bajkowe sesje portretowe – to fenomenalna pamiątka!
  • Zdjęcia możesz wykorzystać na wszelkich portalach internetowych – Facebook, Instagram, czy Tinder
  • Fotoobrazy, albumy, odbitki – to wspaniały element wystroju wnętrz!

    Cennik sesji znajdziesz tu.

Nie czekaj, zrób sobie wyjątkowy prezent i przeżyj swoją przygodę!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl