fbpx

Paulina Niewiadomska

Chłopak trzyma dziewczynę na rękach. Usmiechają się do siebie

sesja narzeczeńska w plenerze

Sesja narzeczeńska ŚLĄSK

Dlaczego powinno się robić sesja narzeczeńska w plenerze? Przede wszystkim dlatego, że jest to możliwość faktycznego poznania się z fotografem podczas pracy. Mamy też czas na oswojenie się z aparatem oraz z pozowaniem. Zazwyczaj pary nie lubią pozować i boją się, że nie będą wyglądać dobrze na zdjęciach. Następnie to przede wszystkim miły czas dla Was, który podczas natłoku obowiązków związanych z uroczystością, pozwoli na chwilę wytchnienia i spędzenia czasu ze sobą. Ostatecznie, jest oczywiście wspaniałą pamiątką, którą można wykorzystać podczas przeróżnych przygotowań do wesela, czy też podziękowań dla bliskich. Sesja narzeczeńska to sesja, która wzbudza wiele emocji. Zwiastuje coś niewiadomego, ale radosnego. To widać na Waszych zdjęciach.

Sesja w plenerze śląsk

Zazwyczaj sugeruję parom, by wykonać sesja narzeczeńska w plenerze. Dlaczego? Ponieważ, plener jest niezwykle romantyczny. Niezależnie od tego, czy do sesji wybierzecie piękny las, czy zatłoczone miasto, wszędzie można stworzyć niesamowitą atmosferę. Moje sesje w plenerze, to spacer z Wami i aparatem. Oczywiście, umawiamy się na pewne kadry, jednak najlepsze plenerowe sesje tworzą się same, z zaskoczenia. Na pozór fotogeniczne miejscówki, nie zawsze dobrze wyglądają na zdjęciach. Dlatego ważne jest, by podczas zdjęć w plenerze zachowywać się naturalnie. Nic nie tworzy pięknych ujęć tak jak szczery uśmiech i dobra zabawa. Podczas sesji w plenerze ważne jest, by zachowywać się naturalnie. Obiecuję, że stworzę dla Was historię i pamiątkę. Na koniec sesję narzeczeńską podczas sesji w plenerze nazwałabym randką. Jest to chwila dla Was, którą możecie spędzić, jak tylko macie ochotę. Często też, podczas takich sesji rodzą się nowe pomysły na wspólnej drodze. Zobaczcie piękną sesję narzeczeńską w plenerze Oli i Tomka pod postem.

Chatka Shreka pojezierze palowickie

To atrakcja, która powstała jakiś czas temu niedaleko Żor. Samo pojezierze palowickie jest dość urocze. Liczne jeziorka poprzecinane szutrowymi ścieżkami i wodnymi zaroślami tworzą świetny klimat do zdjęć w plenerze. Jeżeli jeszcze mamy szczęście i świeci słońce, można tam spędzić całkiem miło popołudnie. Nad jednym z jezior, pośród szuwar ukryta jest chatka. Idealnie odzwierciedla tę chatkę, od znajomego ogra. Pamiętajcie jednak, że jest to teren prywatny i o ile nikt, kiedy byłam tam z aparatem mnie nie przegonił. O tyle należy tam zachowywać się przyzwoicie i nie próbować korzystać z domku. Momentami pojezierze palowickie przypomina mazury. Jednak, dla tych którzy lubią bajki, miejsce, gdzie Shrek faktycznie mógłby mieszkać. Dlatego zapraszam Was w to miejsce na sesje w plenerze, dla dorosłych i dla dzieci. Jest 

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl