fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  sesja brzuszkowa   /  SESJA BRZUSZKOWA WYJĄTKOWA PAMIĄTKA

Naturalna lifestylowa sesja brzuszkowa

Sesja lifestyle śląskie

Na blogu inspiracja w postaci zdjęć z naturalna lifestylowa sesja brzuszkowa. Czy to nie piękne móc zatrzymać czas? Dodatkowo w najważniejszych chwilach swojego życia? Sesja lifestyle to inaczej sesja z życia codziennego, ponieważ opowiada historię rodziny, noworodka, pary, małżeństwa. Historie te każdego dnia toczą się swoim torem. Zazwyczaj nikt nawet ich nie zapamiętuje. Fotografia pozwala na zatrzymanie momentu i możliwość odtworzenia go za kilka miesięcy czy lat jako wspomnienie. Sesja lifestyle ukazuje przede wszystkim emocje, które towarzyszą fotografowanym osobom w ich codziennym życiu.

Sesja brzuszkowa śląskie

Ciąża to wyjątkowy czas. W związku z tym, że ten czas szybko mija, warto mieć z tego okresu pamiątkę w postaci zdjęć. Dziś zobaczycie w poście, naturalna sesja lifestylowa sesja brzuszkową w plenerze. Prawdopodobnie najlepszym momentem do wykonania takiej sesji jest czas między 26, a 37 tygodniem. Brzuszek jest wtedy ładnie zaokrąglony. Przyszła mama ma jeszcze siłę, by móc uczestniczyć bez problemu w sesji. Ważnym aspektem jest wtedy to, że taka sesja, pozwala przyszłej mamie zrobić coś dla siebie. Zazwyczaj w tym czasie, często już o sobie zapomina. Dziewczyny, podczas moich sesji na pewno będziecie czuły się swobodnie i pięknie. Mam możliwość zorganizowania dla Was profesjonalnej makijażystki. Ona  zadba o Wasz  makijaż i dobre samopoczucie. Gwarantuję, że dzięki temu będziecie wyglądały przepięknie na zdjęciach, ale również poczujecie kobiece piękno. Często do sesji brzuszkowych zapraszamy również ojca dziecka. Chodzi o to, by była to wspólna pamiątka i przede wszystkim miło spędzony czas. ,Można wtedy zbudować fajną więź i wiele pozytywnych emocji.

Fotografia pamiątkowa

Naturalna lifestylowa ciążowa sesja brzuszkowa to zdecydowanie jedna z tych sesji, które są stworzone po to, by mieć pamiątkę na całe życie. Jest to jednak specyficzny rodzaj sesji. Tymi zdjęciami przyszli rodzice zazwyczaj nie dzielą się z rodziną, nie publikują w social mediach. To intymne zdjęcia, które są w ramkach do porodu, by tuż po nim zamienić się na fotografie z sesji noworodkowej.
Warto jednak tworzyć takie profesjonalne fotografie ze względu na fakt, że są to cenne momenty życia, do których miło się wraca. Pamiętajcie, że zdjęcia wykonane telefonem w zaciszu domowym nie zbudują tej pozytywnej energii i atmosfery, którą przeżywa się podczas profesjonalnej sesji. Jeżeli dowiadujesz się, że Twoja koleżanka jest w ciąży, nie kupuj jej piątej pary bucików- to tylko rzecz, z której noworodek wyrośnie. Zafunduj jej w prezencie sesję pamiątkową z okresu ciąży. To naprawdę wartościowy prezent i pamiątka na całe życie.

 

A teraz zapraszam Cię do obejrzenia sesja lifestyle sesja brzuszkowa w plenerze.

Odwiedź mój profil na Instagramie.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl