fbpx

Paulina Niewiadomska

Jarmark Katowice Nikiszowiec #śląsktakipiękny

To prawdopodobnie największy jarmark rękodzielniczy w kraju. Mówili o nim nawet w telewizji. Jarmark inny, niż te w okolicznych miasteczkach. Trwał tylko dwa dni, ale warto zapisać sobie to miejsce do przyszłorocznego kalendarza. Nigdzie nie znajdziecie w tak pięknej scenerii tylu pięknych przedmiotów i autentycznych produktów. Zdecydowanym top of the top była tam w tym roku świąteczna winiarnia, stworzona w Skwerze Zillmannów. W Fabryce porcelany dla najmłodszych, były także elfy. Wybiorę się tam z aparatem na pewno za rok. To miejsce ma klimat każdego dnia, a co dopiero w czasie świąt. I love Nikisz.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY KATOWICE #ŚLĄSKTAKIPIĘKNY

Największy, najstarszy i najbardziej reprezentacyjny jarmark w województwie. Tradycyjnie gości już na Katowickim rynku, ale także na przestrzeni Placu Obrońców. Każdy weekend podczas trwania jarmarku to inna, świąteczna historia. Zdjęcia najlepiej wyglądają po zmroku, kiedy dookoła świąteczne bibeloty pięknie się mienią. Jest młyńskie koło, lodowisko, i wiele Instagramowych miejscówek do zdjęć. Uwielbiam podziwiać, Wasze sesje w plenerze na #śląsktakipiękny. Ten jarmark będzie trwał aż do stycznia.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GLIWICACH

Gliwice od lat zaskakują i rozwijają się jako miejsce do którego Ślązacy z przyjemnością się wybierają. Jarmark to nie tylko stoiska. Na Rynku stanęła tradycyjna bożonarodzeniowa szopka rozświetlona karuzela wiedeńska, drewniana wieża serwująca aromatyczne grzane wino, świąteczna fotobudka oraz tegoroczna nowość – diabelski młyn, z którego goście mogą podziwiać panoramę Gliwic. Jarmark będzie, aż do 23 grudnia, dlatego można wpaść tam na świetną sesję plenerową jeszcze przez kilka przed świątecznych dni.

Wyróżnienia od Pa3linka w listopadzie powędrowały do:

– Natalii @natphoto.media

– Kingi @kowalikfoto

– Natalii @fotonatala

– Natalii @fleszem.szyte

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl