fbpx

Paulina Niewiadomska

Ośrodek rekreacyjny Gwaruś #śląsktakipiękny

Niedaleko Pszczyny w małej wiosce Suszec znajdują się dwa stawy. Fenomenalna w tym miejscu jest dzikość i natura. Obydwa stawy otoczone są lasami, a cały teren należy do Puszczy Pszczyńskiej #śląsktakipiękny. Od czerwca do września jeden z tych stawów jest kąpieliskiem, gdzie atrakcją są różnorodne sporty wodne( świetne na sesję sportową, jeżeli ktoś lubi). A przez cały rok ten teren jest oazą dla rybaków- znajdują się tam liczne stanowiska wędkarskie. Czasem szukamy miejsc na sesje, w których przyroda i woda grają główną rolę- te stawy zdecydowanie należą do takich miejsc. Wstęp bezpłatny, a dojedziemy tam drogą 81 Katowice- Wisła, następnie 935 Żory- Pszczyna.

 

Katowice Rynek Plac nad Rawą

Kiedyś mówiono, że Katowice nie mają rynku, a jedynie betonowy plac, na którym rozjeżdżają się tramwaje. Na szczęście kilka lat temu to się zmieniło i centrum śródmieścia zostało wyłączone z ruchu samochodów. Powstały piękne aleje, kwietne ściany, kolorowe kwietniki i wiele miejsc z nowoczesną architekturą, w której zdjęcia w stylu miejskim są po prostu petardą. Latem posiedzieć można przy palmie, a zimą napić się grzańca na jarmarku świątecznym. Uroku dodaje też Rawa, która wprost wpływa na rynek- niesamowity klimat.

 

Zamek Chudów Paniówki #śląsktakipiękny

To XVI-wieczny zamek będący niegdyś siedzibą dóbr rycerskich w Chudowie. Zamek w części można zwiedzać. Otoczony jest 7-ha parkiem. Takie miejscówki zawsze godne są polecenia dla sesji narzeczeńskich i sesji ślubnych. Dodatkową atrakcją nieopodal zamku jest „Charka Shreka”, którą zobaczycie w jednym z pobliskich drzew. Efektowne metalowe schody na wieżę i ceglaste mury zawsze dobrze prezentują się na zdjęciach. Wstęp dookoła ruin jest bezpłatny natomiast do Muzeum i odrestaurowanej części trzeba zakupić bilet za 8zł- zwiedzanie możliwe tylko w weekendy, ale można się umówić indywidualnie ( wtedy także na sesję) na inny dzień.

 

Ciesze się, że tak bardzo oznaczacie #śląsktakipiękny na Instagramie. Wyróżnienia są teraz co raz trudniejsze, bo pięknych zdjęć i miejscówek jest co tydzień więcej!

Wyróżnienia od Pa3linka w lipcu powędrowały do:

– Angeliki @_na_szpilkach

– Karoliny @fotografiakarolinastokowy

– AK @fotografia_ak

– Natalii @nataliab_foto

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl