fbpx

Paulina Niewiadomska

Kobieta ubrana na czarno stojąca w otwartych drzwiach dwuskrzydłowych zza których widać światło #śląsktakipiękny

Park Tradycji w Siemianowicach #śląsktakipiękny

To postindustrialny obiekt, który służy mieszkańcom Siemianowic Śląskich od 2012 roku. Jest to miejsce, w którym odbywają się wydarzenia kulturalne. Idealne miejsce na plenerową sesję w klimacie miejskim, industrialnym. Dlaczego? Wchodząc do budynku uwagę przykuwa parowa maszyna z 1905 roku. Następnie znajdziemy tam replikę pieca hutniczego, a w podziemiach możemy zrobić sesję w prawdziwym chodniku górniczym. Do tego teren parku jest nowoczesny i bardzo fotogeniczny. Budynek w czerwonej cegle połączony z metalowym szybem i piękne betonowe obejście. Koniecznie sprawdźcie to miejsce, robi wrażenie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz #śląsktakipiękny.

Szyb Maciej w Zabrzu#śląsktakipiękny

To obiekt po dawnej kopalni Concordia, która znajdowała się w tym miejscu. Kiedy miejsce to przeszło w ręce prywatne utworzono tam studnię głębinową. Dzisiaj miejsce to jest nie tylko piękną industrialną budowlą z szybem, ale również smaczną restauracją. Restauracja Szyb Maciej łączy w sobie świetny smak i piękne industrialne wnętrza. Nie jedną sesję ślubną miałam okazję tam focić, przy okazji weselnego przyjęcia. Miejsce nadaje się na sesje zdecydowanie. Czy to sesje ślubne właśnie, czy też miejskie, modowe. Wstęp jest bezpłatny w godzinach pracy restauracji.

Galeria Sztuki Współczesnej Elektrownia w Czeladzi

Galeria sztuki z przemysłową duszą. Koniecznie zajrzyjcie do głównej sali. Znajdziecie tam oryginalne maszyny i urządzenia byłej elektrowni. A także generator ” Wanda”, który pełnił kiedyś rolę bloku energetycznego z silnikiem parowym. Myślę, że sesja modowa byłaby w tym miejscu bardzo ciekawa. Dodatkowo, kolejne piękne obejście. Elewacja ceglana, nietynkowane ściany i gzymsy- czyli coś co wdzięcznie wygląda na zdjęciach. Znajdziecie tam też wieżę stylizowaną na gotycką z otworami strzelniczymi. Wstęp bezpłatny. #śląsktakipiękny

Wyróżnienia od Pa3linka w marcu powędrowały do:

– Aleksandry @pilarskaphoto

– Natalii i Damiana @reddress.studio

@piekno.kadr

– Karoliny @karolina.cie_artfoto

 

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl