fbpx

Paulina Niewiadomska

kobieta z psem #śląsktakipiękny

Baszta rycerska na Grodzisku

Pewnie niewiele z Was wie, że w pięknym wodzisławskim lesie istniał kiedyś zameczek myśliwski. Po nim nie ma już śladu, ale została piękna neogotycka prawie 20-sto metrowa Baszta rycerska. Baszta jest odremontowana, a w miesiącach letnich można ją nawet bezpłatnie zwiedzać. Mieści się pod adresem Grodzisko w Wodzisławiu Śląskim na terenie kompleksu leśnego Balaton. Fotografowie z regionu pewnie uwielbiają łączyć te dwa miejsca na sesje w plenerze.

Ruiny pałacu w sławikowie

Zjawiskowe ruiny pałacu z 1865 roku znajdziecie w Sławikowie, nieopodal Gliwic( Parkowa 8, 47-417 Sławików). Zbudowany w stylu eklektycznym. Front pałacu ma aż 62m i o ile wchodzenie do budynku nie jest legalne- grozi zawaleniem, o tyle park pałacowy można zwiedzać w każdą niedzielę. Urocze foty w klimacie scare. Super opisane to miejsce znajdziecie tutaj.

Wzgórze zamkowe w Cieszynie

Kolejna śląska perełka. W jednym miejscu, aż trzy obiekty, który idealnie komponują się z sesjami poślubnymi. Rotunda, Wieża Piastowska, park i piękny pałac. Przekraczając bramy tego miejsca zdecydowanie czujesz się, jakby świat się zatrzymał. Wstęp do parku darmowy. Adres: Ul. Zamkowa 3/a,b,c 43-300 Cieszyn. Pierwsze ślady osadnictwa znaleziono tam już z V wieku p.n.e. Warto odwiedzić to miejsce, zdecydowanie.

wyróżnienia z insta #śląsktakipiękny

Wyróżnienia od Pa3linka w lutym powędrowały do:

–Weroniki @jestpieknie.fotografia

– Dawida i Pauliny @konceptless

– Patrycji @patkaphotka

– Agi @ablazkowphoto

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl