#śląsktakipiękny piękne miejsca na zdjęcia w plenerze

Paulina Niewiadomska

Zamek Moszna

Niedaleko Krapkowic, tuż po za granicami śląska znajdziemy przepiękny, bajkowy zamek ukryty w parku. Przybycie właścicieli na teren Mosznej kroniki wskazują na 1308 rok, w 1771 odbywały się już licytacje pałacu. Wiele razy rozbudowywany, nawiedzany przez kataklizmy. Dziś wygląda jak pałac znany nam z bajek Disneya. Ma 99 wież i wieżyczek. Obiekt otacza 100-hektarowy park w którym znajdziemy ponad stu-letnie dęby i przepiękne długoletnie azalie i rododendrony, które wyglądają atrakcyjnie zwłaszcza teraz- podczas kwitnienia. To sprawia, że zarówno zamek jak i park są doskonałym miejscem na sesję w plenerze. Często wykorzystuje się to miejsce na sesje poślubne.

Funzeum Gliwice #śląsktakipiękny

Kreatywne muzeum w Gliwicach, gdzie na 4000 metrów rozgrywa się magia światła i kolorów. To ciekawe miejsce jest nie tylko fajną opcją na spędzenie wolnego czasu, ale można tam także stworzyć ciekawe zdjęcia. W obiekcie znajdziemy ponad 30 instalacji artystycznych, które mogą stanowić idealne tło dla zdjęć. To 12 wykreowanych pokoi i aż 37 scen do selfie. Niestety nie ma tam też zbyt dużo miejsca na sesje grupowe, ale idealnie sprawdzą się tam sesje indywidualne, ewentualnie rodzinne, kiedy rodzinka nie jest zbyt duża. Brzmi jak raj dla fotografa- prawda? Niestety wejście biletowane

ZAGRODA WSI PSZCZYŃSKIEJ, skansen #ŚLĄSKTAKIPIĘKNY

Na terenie Parku Zamkowego w Pszczynie, na wielkości 2ha znajduje się skansen, który utworzono w 1975 roku. Znajdziemy tam przepiękne drewniane obiekty przeniesione z okolicy m.in. młyn z wiatrakiem, stodołę, studnię, czy szopę na siano. Do tego znajdziemy tam też staw z kładką. Jeżeli ktoś chciałby sielską sesję lub też sesję, która będzie krajobrazowo- niezwykła warto odwiedzić to miejsce. Wszechobecny jest tam także zapach lasu, spokoju i chillu. Niezwykłe miejsce na relaks i na sesję w plenerze. Miejsce biletowane, wymagana zgoda na sesję.

Wyróżnienia od Pa3linka w kwietniu powędrowały do:

– Natalii @natalia_jarzabek_fotografia 

– Karoliny @fotolinka_km

– Sandry @sandra_robi_zdjecia

– Kingii @kingajedrak.ph

 

 

 

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl