Studio fotograficzne Wynajem Knurów, Gliwice

Wynajem studia

Studio Captured SOulmates

Hejo!

Dziś kilka słów o naszym fotograficznym miejscu na ziemi, które możesz wynająć w celu realizacji swojego projektu foto i video. To doskonałe miejsce zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. 

Nasze studio jest usytuowane w Knurowie przy ul. Dworcowej 38A zaraz obok zjazdu z autostrady A1 w Knurowie, nie musisz bać się o dojazd. Nieopodal studio mamy także przystanek autobusowy. Naokoło budynku bezpłatnie zaparkujesz swój samochód.

Studio to przestrzeń kreatywna, która zajmuje około 62 m2, posiadamy   aranżowany pokój do sesji kobiecych, rodzinnych z łóżkiem oraz huśtawką w typu bocian w stylu boho. Ten pokój wypełniony jest kwiatami - palmy i monstery. W kolejnym pomieszczeniu znajduje się pomieszczenie biurowe, z wygodnym miejscem do obróbki zdjęć oraz przestrzenią do zaparzenia kawki, czy herbatki. Kolejny pokój to miejsce z tłami fotograficznymi (białe, czarne, fioletowe, drewniane) oraz  miejscem do wykonania makijażu (toaletka). Na korytarzu posiadamy toaletę.  Dodatkowo można korzystać z ubrań, które wiszą na studyjnym wieszaczku: bodziaki, narzutki, kilka sukien ciążowych

Wynajmij studio fotograficzne na Śląsku

SPRZĘT:
-lampa błyskowa o mocy 200 Ws z parasolką
-2x Softbox światła stałego
-Lampa pierśceniowa LED Yongnuo YN-30
-Miecz Świetlny Yongnuo YN-360 2

INNE:
-blenda 5w1
-pryzmaty
-tła fotograficzne *białe, czarne, drewniane, cekinowe*

Cennik:
1h – 60zł
3h – 150zł
5h – 250zł
8h – 400zł

Coś jest dla Ciebie niejasne? Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Twoje pytania! A może chcesz wejść w stałą współpracę i tym samym wynegocjować indywidualne warunki, śmiało!
Rezerwacji sesji oraz studia dokonasz samodzielnie klikając w poniższy link!

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pracą, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Follow Us

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl