fbpx

Paulina Niewiadomska

Modna kobieta sfotografowana w ruchu w tle most i wieżowce

Modnie, pięknie i uroczo tak każda z nas chce wyglądać. pamiętajcie, że szata zdobi człowieka.

Kobieca sesja w plenerze. Sesja modowa w plenerze śląsk

Wiele razy opowiadałam Wam i pisałam, że uwielbiam kobiece sesje. Kiedy mogę pracować z kobietami, które nie tylko wiedzą czego chcą od życia, ale również dobrze wyglądają, moje serce raduje się jeszcze bardziej. Jest jednak kilka punktów, które należy spełnić, by taka sesja spełniła Wasze oczekiwania na sto procent. Po pierwsze zastanów się jakiego rodzaju sesje w plenerze Ci się podobają. Czy wolisz styl wiejski pośród pól i lasów. Czy jednak interesuje Cię miejski, nowoczesny klimat. A może chciałabyś mieć zdjęcie w miejskim, ale starodawnym np. ceglastym klimacie? Jakiego rodzaju ma to być sesja np. sesja w modowa w plenerze? Następnym punktem sesji w plenerze jest pogoda, niestety na nią nie mamy wpływu, ale jeżeli nie będziemy mieli odpowiedniego słońca lub co gorsza będzie padał deszcz, nie będziesz zadowolona z efektów sesji. Następnie, dobre samopoczucie. Pamiętaj, jeżeli tylko coś Ci dolega, sesja nie ma sensu- lepiej od razu przełóżmy ją na inny termin. Bądź uśmiechnięta i chętna do różnorodnych pomysłów, pamiętaj, że na sesji ogranicza nas tylko moja wyobraźnia. A tę ciągle ćwiczę, bym miała stale nowe pomysły.

Moda i nowoczesna architektura jak się prezentuje na zdjęciach? SESJA MODOWA W PLENERZE

Jeżeli lubisz nowoczesność, ta sesja jest dla Ciebie. Żyjemy w czasach kiedy moda ściśle związana jest z architekturą. To właśnie światowej sławy architekci tworzą najpiękniejsze sklepy modowe. Dziś otwarcie nowych sklepów czy galerii jest bardziej wyczekiwane niż pojawienie się nowej kolekcji ubrań. A to za sprawą tego, że lubimy nie tylko dobrze wyglądać, ale i spędzać czas w pięknych miejscach. Ciekawy design ubrań oraz przedmiotów ma przyciągnąć do sklepu nie tylko osobę zainteresowaną zakupem, ale i zwykłego przechodnia. Dzięki temu zdobywa się klienta, który początkowo nie miał zamiaru nic kupić. Wracając do fotografii. Ludzie zaczęli zwracać uwagę na miejsca, w których prezentuje się ubrania. Zaczęli też nawiązywać w fotografiach ubrań do stylu jaki chcą przedstawiać. I tak oto ubrania casualowe i biznesowe najlepiej prezentują się w nowoczesnej, miejskiej przestrzeni. A Wy moje drogie pragniecie je mieć, bo utożsamiacie się z miejscem, w którym zdjęcia tych ubrań zostały zrobione np. miejscem swojej pracy w banku. Tworząc swój biznes, nie zapominajcie o zdjęciach, to one pozwalają nie tylko pokazać Wasz produkt, ale również go zareklamować. Często zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego kluczem do sukcesu są również sesje wizerunkowe- które też uwielbiam i na które Was zapraszam.

Jak tworzyć wygodne i modne stylizacje?

Tutaj odeślę Was do miejsca, które jest centrum modowym śląska. To Butik LaVie w Siemianowicach Śląskich- właścicielką jest Jola, którą widzicie na zdjęciach. To niezwykła kobieta. Nie znam drugiej tak charyzmatycznej osoby. Zawsze uśmiechnięta i, mimo że ma sto pomysłów na minutę, zawsze wie, czego chce. Jest niezwykle przedsiębiorcza. Pracować z nią to nie tylko przyjemność, ale też cenna nauka i wiedza, której nie zdobędziesz na żadnej uczelni- samo życie. Jola ubiera w swoim butiku wiele kobiet ze śląska i okolicy. Wkrótce ma nadzieję ubierać całą Polskę, bo zdjęcia, które wspólnie wykonujemy, wykorzystywane są na jej stronie Internetowej butiku online oraz w social mediach. Zapamiętajcie ten adres w drodze po modne stylizacje. A tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się piękna, dojrzała kobieta w modnych stylizacjach.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl