fbpx

Paulina Niewiadomska

KOBIETY DLA KOBIET, SESJA PRZYJACIÓŁEK.

Sesja przyjaciółek śląskie

Jestem fotografem, który zawsze otwarty jest na pomysły i kompromisy. I tak oto w moim studio w Knurowie gościłam ostatnio dwie przyjaciółki. Martę i Agnieszkę. Dziewczyny super to wymyśliły, wybrały się wspólnie na sesja przyjaciółek śląskie. Interesuje Was cena takiej sesji? Dla mnie nie ma znaczenia ile osób będzie w niej uczestniczyć. Bez znaczenia jest czy przyjdziesz na nią sama, czy z bliską osobą. Marta to moja stała Klientka. Tym razem chciała zrobić coś miłego nie tylko dla siebie, ale i dla swojej przyjaciółki. Siła jest kobietą! Najfajniejsze w takich relacjach jest to, że nie ma zazdrości. Każda z dziewczyn wie, że druga za nią skoczyłaby w ogień. To widać na zdjęciach. Oprócz tego, że stworzyłam dla nich pamiątkę na całe życie, miło spędziłyśmy czas w babskim gronie.

Kwiaty na zdjęciach

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystałyśmy kwiaty jako rekwizyt. Zobaczcie ile pięknych ujęć, można stworzyć, przy pomocy rekwizytu. Kwiaty ukazały nam po pierwsze kobiecą delikatność, a po drugie podkreśliły kobiece piękno. Kolory, uśmiech i dobre emocje towarzyszące podczas sesji, tworzą wyjątkowe zdjęcia. Podczas moich sesji jestem otwarta na wszelkie rekwizyty. O ile z kwiatami mam już doświadczenie. To tyle chęć rozwoju i ciągłe tworzenie niebanalnych ujęć ogranicza się tylko do mojej i Waszej wyobraźni. W swoim portfolio mam doświadczenie w sesjach z końmi czy też rurami pole dance. Już nie mogę doczekać się, co fotograficzne życie przyniesie za doświadczenie w prezencie. Także pamiętajcie, każdy rekwizyt jest do zaakceptowania, muszę tylko wcześniej o nim wiedzieć, by odpowiednio się przygotować. Pamiętacie, jak wybrałam się na sesję do stadniny koni w białych trampkach?

Fotografia emocji śląskie

Po to tworzymy fotografie, by uchwycić emocje. Doświadczyliście czym jest fototerapia? To czytanie emocji poprzez obrazy. Jest ona wykorzystywana w dzisiejszych czasach przede wszystkim w terapiach pedagogów i terapeutów, jako czynnik, który wspiera osobę w drodze do poznania siebie i ścieżki swojego rozwoju. Dzisiejszy świat zdominowany jest przez identyfikację wizualną. Fotografia nie tylko zatrzymuje na dłużej ważne momenty z naszego życia, ale również jest wizytówką każdego z nas. Wiecie, że codziennie w Internet wysyła się blisko dwa miliardy zdjęć? Dlatego ten autoportret budowany przez nas każdego dnia pozwala na interpretację zachowań i relacji emocjonalnych na zdjęciach. Zdjęcia to magia wspomnień i uczuć zamkniętych w ujęciu. Dlatego, mimo że zdjęcia stały się powszechne. Ich interpretacja może pokazać wiele informacji, o nas samych. Ważna tutaj jest nie tylko fotografowana mina, ale również reakcja na zdjęcia z przeszłości. Wracając do fotografii przyjaciółek. Czym jest przyjaźń? To serdeczna relacja co najmniej dwóch osób oparta na wzajemnej życzliwości. Czy wiedzieliście, że nieświadomą decyzję o zawiązaniu relacji przyjacielskiej podejmujemy w ciągu 10 minut od pierwszego kontaktu?

Zapraszam Was więc do kontaktu ze mną na moim Instagramie i Facebooku.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl