fbpx
Image Alt

Fotografuję chwile

  /    /  Fotografuję chwile

fotografia rodzinna pamiątką na lata

rodzinna sesja lifestyle

Fotografuję chwile

Najpiękniejsze ujęcia, to te z zaskoczenia- fotografuję chwile. Oddają one wiele emocji, które można dostrzec tylko na zdjęciach. Dlatego najbardziej lubię fotografować chwile, podczas których zabieram Was ze sobą na spacer. Na takim spacerze była ze mną Ania i jej rodzina. Efekty sesji, pod postem. Godnym uwagi jest fakt, że tak mało czasu możemy poświęcić dzisiaj rodzinie. Istotne jest, że tradycyjna sesja w studio to kolejny zaplanowany termin w kalendarzu. Dlatego sesja podczas spaceru ma wiele zalet. Jedną z wielu jest to, że oprócz tego, że załatwiasz kwestię pamiątkowych zdjęć, spędzasz czas z rodziną i przy okazji bardzo dobrze się z nią bawisz.

 

Fotografuję emocje

Z pewnością będąc przy okazji fotografii emocji, bardzo ciekawą sprawą jest, że coraz częściej fotografie są wykorzystywane przez pedagogów i terapeutów w drodze do poznania siebie i swojej ścieżki rozwoju osobistego dla osób, z którymi się spotkają. Bez wątpienia fotografia, która jest już w tym momencie w całym naszym życiu bez wątpienia ukazuje, jak wydarzenia stają się bliższe i możliwe do namacalnego zobaczenia. Fotografie przechowywane w albumach. Na koniec, zdjęcia publikowane w social mediach, stanowią źródło wiedzy na temat emocjonalnej wędrówki właściciela. W rezultacie wartość fotografii jest bowiem ważna nie w jej wydaniu, a w reakcji odbiorcy, do którego dotrze.

Sesja plenerowa z dzieckiem

Zapraszając Was na rodzinny spacer z aparatem chciałabym, żebyście pamiętali o kilku ważnych kwestiach związanych z naszą wspólną wygodą, a przede wszystkim z powodzeniem zdjęć.
Reasumując.Jak przygotować się do sesji plenerowej z dzieckiem?
1. Szczera rozmowa z fotografem na temat miejsca sesji i oczekiwań sesji.
2. Wybór odpowiedniego terminu wraz z godziną. Sesja w plenerze z dzieckiem ma dwie gwiazdki. Pierwsza z gwiazdek to dopasowanie się do rytmu życia dziecka. Druga gwiazdka to odpowiednia godzina do zdjęć. Pamiętajcie, że magiczne światło, które daje nam słońce nada zdjęciom wyjątkowy charakter.
3. Odpowiedni strój, mając na uwadze kolorystykę. Dobrze sprawdzają się ubrania w stonowanych kolorach, jednak wybierz takie, w których czujesz się dobrze. Raczej rezygnujemy ze wzorzystych sukienek i t-shirtów z postaciami z bajek. Chodzi o to, że takie ubrania odwracają uwagę od fotografowanej osoby.
4. Pozytywne nastawienie. Każdy wie, że często mama i tata mają odmienne zdanie, zwłaszcza przed stresującym wydarzeniem, jakim może być dla nich sesja. Jednak pamiętajcie, że emocje widoczne są na zdjęciach jako pierwsze.
5. Mentalne przygotowanie dziecka do sesji. Opowieść o fotografii i informacja, że wybieracie się na spacer z ciocią, która będzie Wam robić zdjęcia.
W rezultacie, jestem pewna, że gdy tylko weźmiecie pod uwagę powyższe punkty, ujęcia będą robić się same- fotografuję chwilę!

Sesja rodzinna ponadczasowa pamiątka

Jak nadać zdjęciom wyjątkowego znaczenia? Bezsprzecznie, powinniśmy je segregować i umieszczać w albumach. Powinniśmy wybierać fotografie, które mają zostać wydrukowane. Wbrew pozorom wydruk zdjęć online w dzisiejszych czasach nie jest wcale drogi, dlatego można też takimi zdjęciami obdarować bliskich. Są też wspaniałą pamiątką, dzięki której można wrócić do chwil, o których nie myśli się na co dzień. Wydaje się, że dobrym pomysłem są również gadżety z fotografiami np. piękny portret rodzinny w salonie czy kubki z sesji, które wprowadzą do domu ciepły, rodzinny klimat. Przy okazji gadżety te zostaną pamiątką na długie lata.

 

Na koniec, zobacz co słychać na moim Instagramie.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl