Warsztaty fotografii sensualnej Paulina Niewiadomska

Warsztaty fotografii kobiecej autorstwa

Paulina Niewiadomska Photography

“ Daj mi chwilę, a pokażę Ci fotografię kobiecą w mojej soczewce! “

Kobiety dla kobiet. Wspólne warsztaty fotografii sensualnej, kobiecej, portretowej z Pauliną Niewiadomską Photography.

Kim jestem i dlaczego chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów?

Cześć! Jestem Paulina z zamiłowania fotografka od 13 roku życia. Ze sposobu na życie od 2 lat. Od dwóch lat najszczęśliwsza, pani prezes sama sobie. Z głową pełną pomysłów, jakby tu kreatywnie, z pomysłem ująć człowieka w kadrze. Do wszystkiego doszłam sama, poprzez wykonanie setek zdjęć, stworzenie ku nim dziesiątek aranżacji i te godziny spędzone przed komputerem. Wy nie musicie. Poznajcie mój nowy projekt- warsztaty od kobiet dla kobiet! Zanim opowiem o nich jeszcze… kilka słów o mnie.

Nie przepracowałam ani jednego dnia, bo kocham to, co robię. Uwielbiam spotykać się z ludźmi. Uważam, że to moja największa zaleta tego zawodu. Jeśli nie kochasz ludzi, nie pakuj się w foto świat. Lubię ludzi i ufam ludziom, to dzięki ludziom mogę być dziś tu, gdzie jestem-w swoim studio, z najlepszym sprzętem, prowadząc własną firmę, o której kiedyś byłoby mi nawet wstyd pomyśleć.

Kocham fotografować kobiety! Mam wrażenie, że dzięki moim sesjom sensualnym wiele Pań otworzyło się na świat i uwierzyło w siebie. Siła jest kobietą! To moje motto. To daje mi wielkiego motywacyjnego kopa! Dlatego fotografia sensualna, kobieca i portretowa to mój konik. Ponoć dobrze bawię się też na weselach! Stąd też moja druga droga gałąź foto biznesu, jaką są reportaże ślubne-te jednak wykonuję z moją przyjaciółką pod kryptonimem Captured Soulmates. Mamy też własne studio fotograficzne w Knurowie.

Mimo że od dziecka wpajano mi, że bycie artystą nie zapełni mi garnka, jestem przykładem, że od czasu do czasu zapełni talerz nawet w dobrej restauracji. Na tych warsztatach nie tylko przekażę Ci wiedzę, ale również liczę na wzajemną motywację. Kochane! Nigdy nie dajcie sobie niczego wmawiać. Jeżeli jesteście zmotywowane do pracy i chętne do nauki z odrobiną szczęścia… uważam, że macie szansę na sukces! Podczas warsztatów podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, które każdego dnia nabywam podczas sesji. Pamiętaj! Według mnie na rynku, jest miejsce dla każdego z nas.

 

 

Zobacz moje portfolio na facebooku oraz Instagramie.

Paulina Niewiadomska

PRZEBIEG i eFEKTYWNOŚĆ WARSZTATÓW

Każde warsztaty zaczynamy od wspólnej kawy. Nie od dziś wiadomo, że kawa ułatwia kontakty, dlatego poznamy się przy Twojej ulubionej kawie. Opowiesz mi, czego oczekujesz ode mnie, na czym powinnam się skupić podczas warsztatów. Co lubisz w fotografii, co gorzej Ci wychodzi.

Teraz pokażesz mi swoje fotografie. Pochwalisz się tym, co już stworzyłaś. Może masz już ujęcia portretowe lub sensualne, na podstawie których przeprowadzimy teoretyczną część warsztatów. Bądź przygotowana nie tylko na pochwały, ale i na krytykę. Pamiętasz powiedzenie „Pokaż mi swoje zdjęcie, a powiem Ci, kim jesteś” tak tutaj sprawdza się to powiedzenie w stu procentach.

Następnie trochę teorii, czym w zasadzie są sesje sensualne, jakie dziewczyny się na nie decydują. Jak sesje sensualne sprzedawać i jak je reklamować.

Będąc już na etapie sprzedaży, podpowiem Ci jak zbudować własną markę i zadbać o Klienta zdobywając jego zaufanie.

Następnie trochę technicznych trików. Jak ustawiam aparat i światło. Ustawienia modelki i przepiękne kobiece kadry, które są gwarancją dobrego sensualnego ujęcia.

I w końcu praktyka. Czyli praca w studio na świetle zastanym (naturalnym) oraz z lampą. Jak będzie to wyglądać? W kreowanej sesji sensualnej wezmą udział dwie modelki. Jedna z dziewczyn z doświadczeniem w pozowaniu oraz zupełnie świeża twarz, która z sesjami do czynienia nie miała nigdy wcześniej. Najważniejsze, żeby podczas warsztatów dobrze się bawić, dlatego sesje będą prowadzone na luzie jednak z naciskiem na tworzenie świetnych ujęć.

A na koniec postprodukcja. Po sesji wspólne wybierzemy najlepsze zdjęcia i je obrobimy. Pokażę Ci jak w szybki sposób obrobić zdjęcia i na co zwrócić uwagę.

Skontaktuj się ze mną już teraz.

WARSZTATY W PIGUŁCE, CZYLI O CZYM BĘDZIE MOWA

 • czym właściwie są sesje sensualne
 • jak zbudować własną markę foto i koncepcję sesji z Klientem, przed sesją
 • jak przygotowywać stylizacje dla Klienta, pamiętając o naturalności
 • jak zbudować zaufanie Klienta, kiedy ujęcia mogą wychodzić momentami poza strefę komfortu
 • jak ustawiać sprzęt
 • jaki kadrować fotografie,
 • jak korzystać ze światła stałego oraz zastanego,
 • jak w szybki i efektowny sposób przerabiać fotografie.

Ale to nie wszystko!

Jak już wspominałam podczas warsztatów, będę dzieliła się doświadczeniem, dlatego będzie mi niezmiernie miło, jeżeli będę mogła odpowiadać Wam na pytania. Zresztą w moich pakietach, oferuję Wam również dożywotnie wsparcie trenera. Nie bójcie się zadawać pytań nawet po warsztatach, jeżeli tylko będę znała na nie odpowiedź- z przyjemnością jej udzielę.

 

SPOTKAJMY SIĘ NA WSPÓLNYCH WARSZTATACH, OFERUJĘ WAM

 • Wiedzę i doświadczenie przekazane podczas 8 godzin warsztatów
 • W pełni wyposażone studio fotograficzne oraz dwie modelki do sesji
 • Przerwy na kawę i przerwa obiadowa
 • Dożywotnie wsparcie trenera

Wybierz Idealny Pakiet dla Ciebie

Indywidualne szkolenie

Tylko ja i Ty i dwie modelki

Szkolenie prawie Indywidualne

Grupa max 4 osób

Skontaktuj się ze mną! <3

Zostaw mi wiadomość, a ja wrócę do Ciebie z odpowiedzią tak szybko jak będzie to możliwe! 🙂

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl