fbpx

Warsztaty Fotografii Sensualnej Sląsk

 Autorstwa Paulina Niewiadomska Photography

Kim jestem i dlaczego prowadzę warsztaty?

Cześć! Jestem Paulina z zamiłowania fotografka od 13 roku życia. Ze sposobu na życie od 5 lat. Z głową pełną pomysłów, jakby tu kreatywnie, z pomysłem ująć człowieka w kadrze. Do wszystkiego doszłam sama, poprzez wykonanie setek zdjęć, stworzenie ku nim dziesiątek aranżacji i te godziny spędzone przed komputerem. Wy nie musicie. Poznajcie mój nowy projekt- warsztaty od kobiety dla kobiet!

Nie przepracowałam ani jednego dnia, bo kocham to, co robię. Jeśli nie kochasz ludzi, nie pakuj się w foto świat. Lubię ludzi i ufam ludziom, to dzięki ludziom mogę być dziś tu, gdzie jestem-w swoim studio, z najlepszym sprzętem, prowadząc własną firmę i studio, o której kiedyś byłoby mi nawet wstyd pomyśleć.

Kocham fotografować kobiety! Mam wrażenie, że dzięki moim sesjom sensualnym wiele Pań otworzyło się na świat i uwierzyło w siebie. Siła jest kobietą! To moje motto. To daje mi wielkiego motywacyjnego kopa! Dlatego fotografia sensualna, kobieca i wizerunkowa to mój konik. Ponoć dobrze bawię się też na weselach! Stąd też moja druga droga gałąź foto biznesu, jaką są reportaże ślubne-te jednak wykonuję z moją przyjaciółką pod kryptonimem Captured Soulmates

Mimo że od dziecka wpajano mi, że bycie artystą nie zapełni mi garnka, jestem przykładem, że od czasu do czasu zapełni talerz nawet w dobrej restauracji i to w dalekiej destynacji.

Na warsztatach nie tylko przekażę Ci wiedzę i wspólnie stworzymy portfolio pod Twoją ofertę sesji, ale również liczę na wzajemną motywację.

Kobitki! Nigdy nie dajcie sobie niczego wmawiać. Jeżeli jesteście zmotywowane do pracy i chętne do nauki z odrobiną szczęścia… uważam, że macie szansę na sukces!  

Zobacz jak to u mnie śmiga na facebooku oraz Instagramie.

Co oferuje?

 • Wiedzę i doświadczenie przekazane podczas 8 – godzin warsztatów.
 • W pełni wyposażone studio fotograficzne oraz dwie modelki o różnym doświadczeniu.
 • Wsparcie podczas sesji, oraz postprodukcji z moim autorskim presetem.
 • Case Study – jak to jest stanąć przed obiektywem + nowe profilowe – wizerunkowe.
 • Przerwę na kawę i przerwę obiadową.
 • Dożywotnie wsparcie trenera.

Część Teoretyczna

 • Czym są sesje sensualne – Jak stworzyć ofertę, która sprzedaje.
 • Marketing – Jak stworzyć budzącą zaufanie Markę Fotograficzną + Moje sekretne patenty na rozgłos.
 • Jak przeprowadzić klienta od pierwszej wiadomości do realizacji sesji zdjęciowej. Koncepcja, Umowy, Regulaminy, Płatności.
 • Aspekty Techniczne:- Jak ustawić sprzęt?; Jak Kadrować -Kompozycja.; Jak korzystać ze światła zastanego i błyskowego,; Jak szybko i efektywnie przerabiać fotografie?

Część Praktyczna

 • Analiza Twojego Portfolio
 • Sesja Zdjęciowa z Profesjonalną Modelką – gwarantuje, że zbudujesz portfolio idealne pod stworzenie własnej oferty sesji sensualnych.
 • Sesja Zdjęciowa z dziewczyną bez doświadczenia – tutaj zaczną się schody… i zobaczysz, jak mówić i ustawić kobietę, by czuła się i wyglądała atrakcyjnie.
 • Case Study – poczuj się jak gwiazda, albo spesz się na maksa… uczestnicy wykonują sobie nawzajem nowe zdjęcie profilowe – wizerunkowe.
 • Postprodukcja – otrzymasz mój autorski preset, pokażej jak kadrować, w oparciu o kompozycje, które jeszcze nie zapadły Ci w pamięć, pokaże jak usuwać niedoskonałości oraz wygładzać skórę,
  jak złamać biel i zrobić z okna delikatne mydełko.

Szkolenie Indywidualne

Szklenie Grupowe

Idea moich Autorskich Warsztatów Fotograffi Kobiecej

Każde warsztaty zaczynamy od wspólnej kawy. Nie od dziś wiadomo, że kawa ułatwia kontakty, dlatego poznamy się przy Twojej ulubionej kawie. Opowiesz mi, czego oczekujesz ode mnie, co lubisz w fotografii, co gorzej Ci wychodzi.

Później pokażesz mi swoje fotografie. Pochwalisz się tym, co już stworzyłaś. Może masz już ujęcia portretowe lub sensualne, na podstawie których przeprowadzimy teoretyczną część warsztatów. Bądź przygotowana nie tylko na pochwały, ale i na krytykę. Pamiętasz powiedzenie „Pokaż mi swoje zdjęcie, a powiem Ci, kim jesteś” – konstruktywna krytyka pozwala rozwinąć skrzydła.

Część teoretyczna,opowiem czym w zasadzie są sesje sensualne, jak wybrać swojego klienta docelowego, jak stworzyć ofertę, która sprzedaje. 

Będąc już na etapie sprzedaży, podpowiem Ci jak zbudować własną markę i zadbać o Klienta zdobywając jego zaufanie.

Będę jak otwarta księga, pokażę Ci mojej patenty. Jak ustawiam aparat i światło. Jak pracować z modelką i konstruować przepiękne kobiece kadry, które są gwarancją dobrego sensualnego ujęcia.

I w końcu praktyka. Czyli praca w studio na świetle zastanym (naturalnym) oraz z lampą błyskową. Jak będzie to wyglądać? W kreowanej sesji sensualnej wezmą udział dwie modelki. Jedna z dziewczyn z doświadczeniem w pozowaniu oraz zupełnie świeża twarz, która z sesjami do czynienia nie miała nigdy wcześniej. 

A na koniec postprodukcja. Po sesji wspólne wybierzemy najlepsze zdjęcia i je obrobimy. Pokażę Ci jak w szybki sposób obrobić zdjęcia i na co zwrócić uwagę.

 

Masz wątpliwości?

Kto pyta nie bładzi, kto lubi pamiętniki ten napisał kilka artykułów o poprzednich edycjach!

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl