Warsztaty - Paulina Niewiadomska

Warsztaty fotografii kobiecej autorstwa

Paulina Niewiadomska Photography

“ Daj mi chwilę, a pokażę Ci fotografię kobiecą w mojej soczewce! “

Warsztaty fotografii sensualnej, kobiecej, portretowej.

Kim jestem? O tym przeczytasz w zakładce „o mnie”. 

W skrócie fotografią zajmuję się od nastoletnich lat, będzie ponad 10. Były wzloty i upadki.Miłość i nienawiść, dziś finalnie żyję z pstrykania tych zdjęć i nie wyobrażam sobie, bym mogła mieć lepszą pracę, bo nadal kocham to jak najlepszą pasję.

Specjalizuję się w fotografii kobiecej, sensualnej oraz ślubnej, aczkolwiek to zobaczycie już pod moją marką ślubną -> Captured Soulmates.

Kochałam fotografię, już jako 13-latka, ale wpajano mi od dzieciaka, że zawód artystyczny nie napełni mi garnka, postaram się zmotywować Cię moją historią na tyle, abyś nigdy nie dał/a sobie wmówić, że tak jest. 

Przez lata zrobiłam dziesiątki sesji portretowych, kobiecych, ślubnych.  Chcę podzielić się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniami. Nie spodziewaj się, że będziemy klepać tylko o sprzęcie, nowinkach technicznych, ISO i przysłonie, choć i tego z pewnością nie zabraknie. Ja powiem Ci jak podejść do modelki, otworzyć ją przed obiektywem,  pokazać jej, że jest w odpowiednim miejscu, w dobrych rękach. Postaram się rozwinąć skrzydła Twoim przyszłym klientkom. 

Pokażę Wam jak zamknąć w kadrze kobiece piękno, nie zakrawając w tym wszystkim o erotyzm. Uwypuklimy zalety, zakryjemy wady! 

Moje prace zobaczysz na tej  stronie, facebooku oraz Instagramie

Paulina Niewiadomska

PRZEBIEG WARSZTATÓW

1. Na początek wypijemy sobie kawkę, przedstawimy się, bliżej się poznamy. Powiesz mi, czego oczekujesz, na czym powinnam się skupić. Co lubisz w fotografii, co gorzej Ci wychodzi.

2. Później pokażesz mi swoje fotografie. Może masz już ujęcia portretowe lub sensualne. Jeśli tak to świetnie! Chętnie je przeanalizuję. Pokaż mi swoje zdjęcia, a powiem Ci, kim jesteś i te sprawy… 🙂 I tutaj uzbrój się w mocne nerwy, może być tak, że się czegoś doczepię, ale oczywiście konstruktywnie. To bardzo ważne, żeby pokazywać swoje ujęcia innym, moim zdaniem to milowy krok do rozwoju.

3. Opowiem Ci, czym są dla mnie sesje sensualne i jak je sprzedawać klientowi. I jak stworzyć markę osobistą, która będzie na tyle zaufana, by klient wybrał właśnie Ciebie.

4. Opowiem Ci jak zadbać o klienta, jak do niego mówić, jak przeprowadzić go przez cały proces sesji, a finalnie jak zdobyć jego zaufanie.

5. Pokażę Ci, jak ustawiam aparat i światło, jak ustawiam modelki, jak kadruje fotografie, by stworzyć przepiękne kobiece kadry.

6. Przyszła pora na część praktyczną, czyli pracę w studio na świetle zastanym (naturalnym) oraz z lampą. W sesji wezmą udział dwie modelki-dziewczyna z doświadczeniem w pozowaniu oraz zupełnie świeża twarz, która z sesjami do czynienia nie miała nigdy wcześniej.

7. Postprodukcja, pokażę Ci jak w szybki sposób obrobić zdjęcia, co jest podstawą mojej obróbki. Po części praktycznej-czyli sesji, wspólnie wybierzemy najlepsze zdjęć i wspólnie je obrobimy.

Na Warsztatach nauczysz się ...

 • jak rozmawiać z klientem, jak przeprowadzić z nim konsultację i w jaki sposób przygotować go do sesji, 
 • na co stawiać w stylizacjach, dlatego naturalność jest ponadczasowa,
 • jak podejść do klienta i stworzyć niesamowitą, podbudowującą atmosferę, sprzyjającą intymnym kadrom,
 • jak przeprowadzić dziewczynę przez cały proces sesji, jak ją ustawiać uwydatniając jej piękno, zakrywając mankamenty,
 • jak ustawiać aparat,
 • jaki kadrować fotografie, 
 • jak korzystać ze światła stałego oraz zastanego,
 • jak w szybki i efektowny sposób przerabiać fotografie. 
 

Ale to nie wszystko!

Odpowiem na każde pytanie, które mi zadasz, nie tylko podczas warsztatów, ale także po nich. No oczywiście, jeśli będę znała odpowiedź! 🙂

Co wyniesiesz z warsztatów?

 • Dawkę wiedzy i mojego doświadczenia podczas około 8 godzin szkolenia.
 • Ujęcia dwóch modelek: świeżaczka oraz dziewczyny z doświadczeniem przed obiektywem.
 • Kawkę i coś ku kawce oraz ciepły obiadek.
 • Dożywotni poszkoleniowy kontakt, jeśli tylko będziesz mieć jakąś zagwostke, zawsze z chęcią podpowiem!
 

Wybierz Idealny Pakiet dla Ciebie

Indywidualne szkolenie

Tylko ja i Ty i dwie modelki

Szkolenie prawie Indywidualne

Grupa max 3 osób

Skontaktuj się ze mną! <3

Zostaw mi wiadomość, a ja wrócę do Ciebie z odpowiedzią tak szybko jak będzie to możliwe! 🙂

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pracą, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Follow Us

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl