fbpx

O mnie

Hej!

Nazywam się Paulina i to ja jestem sprawczynią całego zamieszania tutaj. Zwykle stoję po drugiej stronie obiektywu, zwykle nie widzicie mnie na zdjęciach… ale jestem przekonana, że chcecie się dowiedzieć choć trochę więcej o mnie. 

Jak To się zaczęło?

Fotografią pasjonuję się… od nastoletnich lat. W tamtych czasach ganiałam z aparatem po polach z moimi przyjaciółkami, później zaczęłam wyszukiwać modelki w sieci. Jak w każdej historii był moment, w których fotografia poszła na bok, wtedy studiowałam zarządzanie na katowickim AWFie i rozkochałam się w sporcie – fitness, cross fit. Studia ukończyłam na piątkę iii rzecz jasna, nie mogłam bezczynne siedzieć, więc równolegle z rozpoczęciem kariery zawodowej jako asystentka zarządu, postawiłam na powrót do fotografii i tym samym powrót do szkoły – fototechnik, to był mój wybór, Skoro miałam już magistra, to teraz zechciałam przytulić zawód, zawód – fotograf. W pracy cyfry, organizacja, pragnienie o awansie i ogromny stres. Cała ta nieartystyczna sfera okazała się nie dla mnie, dlatego postanowiłam rzucić wszystko i teraz jestem swoją własną szefową, która ma zaszczyt uwieczniać Was na fotografiach. 

„Zwlekanie to naturalny morderca szansy na sukces”

Doświadczenie

Fotografuję od 13 roku życia, a w tym roku kończę 30! W międzyczasie pracowałam w agencji reklamowej, gdzie wykonywałam zdjęcia do portfolio. W 2019 rzuciłam wszystko i otwieram własną firmę fotograficzną. Chwilę później łączę się w duecie fotograficznym Captured Soulmates i wypuszczany markę ślubną. W 2020 otwieram pierwsze studio fotograficzne. W 2022 zmieniam lokalizację na wolnostojący budynek z mnóstwem możliwości. W międzyczasie sfotografowałam około 200 sesji kobiecych, 100 modowych oraz 100 wesel. 

Kobieta na czarnym tle z aparatami. Instrukcja presetów

Aparat to mój nieodłączny kompan

Pozwala mi na dotykanie Waszych uczuć, intymności, czułości.

 

Przede wszystkim jestem kobietą, ale w to chyba nietrudno uwierzyć. Moim zdecydowanym konikiem w fotografii są właśnie kobiece sesje zdjęciowe. Spotykanie zwykłych, niezwykłych kobiet-inspirujące rozmowy i otwieranie Waszych osobowości. A efektem tych spotkań, jest przeżycie, będące przygodą, która przypomina Wam, jak piękne i wartościowe jesteście. 

a prywatnie?

Uśmiech, ciepło, optymizm. Wielkie zamiłowanie do zwierząt, podróży, muzyki i tańca.
LISTA RZECZY DO ZROBIENIA ZANIM UMRĘ:
Podróże : USA, Norwegia, Melediwy
Doświadczenia: Lot Balonem
Edukacja: Hiszpański, Filmowanie
Osobiste: Wybudować własny dom, a w nim wymarzone studio.

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl