fbpx

Podaruj sesję

A gdyby tak podarować komuś zdjęcia?


Czasem to nie my sami potrzebujemy usługi fotograficznej, ale chcemy sprezentować ją komuś bliskiemu. Często chcemy podzielić się pozytywnymi emocjami, jakie doznajemy na sesji z innymi. A Ty ile razy głowiłeś się nad pomysłem na prezent? Co tu dużo pisać – voucher na sesję zdjęciową to jest zwyczajnie świetny pomysł i mogę śmiało powiedzieć, że w 99% przypadków ten rodzaj podarunku sprawdzi się jako forma prezentu dla kogoś, kogo chcemy nim obdarować.Dla kogo voucher na sesję zdjęciową będzie idealnym pomysłem?

Jest całe mnóstwo okazji, by podarować sesję w prezencie! Urodziny, imieniny, święta, czy rocznica związku… Poza namacalną pamiątką w postaci fotografii pamiętajcie, że to całe wydarzenie zamienia się w ciekawe doświadczenie życiowe. 

Jak wygląda zaproszenie na sesję zdjęciową?


Bony są w 100% wykonane przeze mnie, tzw. Handmade. Uważam, że jest to na tyle wyjątkowy prezent, iż powinien od początku zostać przygotowany z sercem. Zdjęcia powyżej to zdjęcia poglądowe, voucherki minimalnie różnią się od siebie, staram się dopasowywać poszczególne elementy indywidualnie do okazji, której dotyczą. Przygotowuje je z ozdobnego papieru, kładąc nacisk na naturalne elementy w odcieniach beżu i zielenie.  Wszystko związuje na kokardkę. W środku znajduje się karta ze szczegółami, dotyczącymi sesji zdjęciowej. Jeśli dzieli nas duży dystans możliwe jest też nadanie vouchera kurierem. 


Cena

Cena vouchera na sesję uzależniona jej rodzaju. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów sesji, jej rodzaju oraz wybranego pakietu. Możliwe jest też dostosowanie vouchera do indywidualnych wymagań klienta, jeśli moja oferta nie spełnia wszystkich oczekiwań. 

Zaproszenie na sesję zdjęciową w formie vouchera

Kto z nas nie zastanawiał się co kupić na prezent – przyjaciółce, siostrze, chrześnicy, przyjaciołom, zaprzyjaźnionej rodzince? 

Mam na to radę!  Podaruj tej osobie Wyjątkowe  zaproszenie na sesję fotograficzną w formie bonu / voucherka. 

99% ludzi będzie Ci ogromnie wdzięcznych, za taki prezent. Większość z nas potrzebuje świetnych  zdjęć, które stają się niesamowitą pamiątek, zatrzymującą czas. Sesja zdjęciowa na prezent – na ten moment nie przychodzi mi do głowy lepszy prezent! 
Jest to jedyna taka okazja, by podarować bliskim wspomnienia. Myślę, że nie zapomną Ci tego!
Jak to wygląda?

Voucher na sesję zdjęciową jest imienny, ale przede wszystkim jest namacalny i nadaj się od razu do wręczenia.

Wybierz interesującą Cię sesję, odpowiedni pakiet lub określ jedynie budżet, w jakim chcesz się zmieścić. Skontaktuj się ze mną

Telefonicznie – 510 555 653

Mailowo – hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl

Użyj formularza kontaktowego w zakładce „kontakt”

Lub napisz na fejsie! 

 


Regulamin Zakupu Bonu Prezentowego - Zaproszenia na Sesję Zdjęciową

1. Zapisy ogólne.

Niniejsze Zasady i warunki dotyczą bonu na sesję fotograficzną Paulina Niewiadomska Photography kupionych online.

Kupując bon akceptujesz niniejsze Zasady i warunki („Zasady i warunki”).

Paulina Niewiadomska zastrzega sobie prawo do interpretacji, modyfikacji lub unieważnienia niniejszych Zasad i warunków bez uprzedzenia.

Aktualną wersję Zasad i warunków zawsze można znaleźć na stronie Paulina Niewiadomska Photography

Bon na sesję fotograficzną można zrealizować tylko w firmie Naostatniklik Paulina Niewiadomska.

2. Płatności.

Metodą płatności za bon na sesję fotograficzną jest płatność płatność przelewem na poniższe dane: Naostatniklik Paulina Niewiadomska ul. Jagiełły 3c/3 44-194 Knurów NIP: 9691639139 23 1050 1298 1000 0097 2086 2193 Tytułem: Bon podarunkowy - Sesja fotograficzna - Imię i Nazwisko Uczestnika Sesji

3. Dostawa.

Bon odbierzesz 5-7 dni po złożeniu zamówienia w siedzibie firmy, adres wskazany powyżej. Istnieje możliwość dostarczenia vochera kurierem za dodatkową opłatą w kwocie 20 zł. Firma Naostatniklik nie odpowiada za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu zaproszenia na sesje zdjęciową. Klient jest zobowiązany do podania prawidłowego adresu dostawy.

4. Okres ważności.

Bon na sesję fotograficzną jest ważny bezterminowo.

5. Zwroty.

Brak możliwości zwrotu zakupionego bonu na sesję fotograficzną . Bonu na sesję fotograficzną nie można wymieniać na gotówkę.

7. Ograniczenie odpowiedzialności.

Bon na sesję fotograficzną należy traktować tak jak gotówkę.

8. Obsługa Klienta.

Dane kontaktowe, dane firmy: Naostatniklik Paulina Niewiadomska ul. Jagiełły 3c/3 44-194 Knurów NIP: 9691639139

Paulina Niewiadomska

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl