fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja buduarowa, sesja kobieca, sesja sensualna…

Sesja buduarowa, czyli kobieca sesja zdjęciowa to w moim mniemaniu najlepszy prezent, jaki sama możesz sobie podarować, nawet bez okazji! Choć zazwyczaj w ten sposób celebrujecie swoje urodziny lub urodziny partnera.
Tym razem przed moim aparatem stanęła przepiękna Ola. Zresztą sami zobaczcie jak bardzo polubiła się z moim obiektywem. Zachęcam Was z całego serduszka do obejrzenia wybranych ujęć z tej sesji oraz przeczytania kilku informacji o tego typu sesjach.

Sesje sensualne to sztuka ukazania kobiecego piękna

Bardzo często kobiety są wręcz przestraszone, gdy mówimy o sesji sensualnej. Powszechnie uznaje się tego rodzaju sesję z przeznaczeniem dla zawodowych modelek i zakrawa o akt. To właśnie dlatego tak wiele z Was nie może się odważyć. Zarówno ujęcia w bieliźnie, jak i dobrze ujęte subtelne nie będą miały za wiele wspólnego z wulgarnością. Poza tym, jestem tutaj, słucham tego, co chciałabyś zobaczyć na swoich ujęciach. To Ty wyznaczasz granicę. Jest niezliczona liczba powodów by posiadać takie ujęcia w swojej szufladzie i nie tylko. Profesjonalne ujęcia, wykonane przez odpowiedniego fotografa w moim studio, dostarczą Ci także bardziej „grzecznych ujęć”, idealnych na profilowe.

 Budujemy Twoją samoocenę

Eksponujemy Twoje najlepsze cechy, maskujemy to czego w sobie nie lubisz. Ujęcia, które wykonamy to pewnego rodzaju nagość, lecz zakryta, nienachalna i bardzo daleka od wulgarności. Sesja to naprawdę świetna okazja by podnieść swoją samoocenę. Dodatkowo pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i poczuć się jak gwiazda!Jeśli należysz do tego rodzaju kobiet, które uwielbiają czuć się pięknie… Idealnie trafiłaś bo taka sesja sprawi, że Twoja kobiecość będzie odpowiednio ukazana, wyeksponowana. W moim mniemaniu najważniejsze jest to , aby to zatrzymać się chwilę i spojrzeć na siebie innym okiem, zachwycić się swoją urodą, seksapilem i móc zachować te uczucia na lata.

Ile kosztuje sesja sensualna? Jak wygląda przebieg sesji kobiecej? Jak się przygotować do sesji?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia na zdjęciach! 🙂

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl