fbpx

Paulina Niewiadomska

kobieta w czarnym body siedzi w rozkroku na podłodze na bialym tle, sesja kobieca

Jak wybrać odpowiedniego fotografa do sesji kobiecej?

Oczywiste jest, że wyjątkowe, piękne i autentyczne zdjęcia są możliwe tylko przy wyborze odpowiedniego fotografa. Mam tutaj na myśli nie tylko odpowiednie umiejętności techniczne, ale także czynniki interpersonalne. Warto także zwrócić uwagę na opinie i rekomendacje. Opinie w sieci są niezwykle cenne, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do czynienia z tak specjalistyczną sesją, jaką jest sesja kobieca. Alicja, której zdjęcia zobaczysz pod postem, miała okazję brać udział w sesji, podczas której otrzymała od fotografa dwuznaczne propozycje. To niedopuszczalne! Opowiadała mi, że to zraziło ją do jakichkolwiek sesji. Długo zwlekała z podjęciem decyzji o sesji kobiecej w moim studio. Przekonały ją jednak pozytywne opinie. Dodatkowo profesjonalne podejście, komunikacja i empatia. To kolejne z czynników, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze fotografa. Dobry fotograf to taki, którego interesują Twoje oczekiwania i potrzeby.

MAGIA POZOWANIA PODCZAS SESJI KOBIECEJ

Zdecydowanie kluczem do udanej sesji kobiecej jest pozowanie. Alicja jest tancerką, ma piękne ciało, które dodatkowo umie wyeksponować. Stworzyłyśmy wspólnie prawdziwe, kobiece arcydzieła. Było mi bardzo miło, kiedy usłyszałam od Alicji, że odczarowałam jej świat fotografii. To właśnie to o czym pisałam wyżej. To te profesjonalne podejście pełne pomysłów i empatii zarazem. Na moich sesjach nie ma sztampowych rozwiązań. Robisz to, na co masz ochotę. Cała magia polega na tym, żeby modelka umiała wyrazić swoją naturę, pasję i emocje poprzez subtelne gesty i wyraziste pozy. Kreatywne i pewne siebie pozy, potrafią zilustrować unikalne cechy osobowości, a także dodać magii i dynamiki każdemu ujęciu. To odpowiednio dobrane pozy, odzwierciedlą Twoją kobiecą siłę i piękno. To kluczowy element niepowtarzalnych i pełnych inspiracji ujęć.

sesja kobieca w bieliźnie

Lubię wkładać kij w mrowisko. Czy wypada zrobić sobie sesję kobiecą w bieliźnie? Temat niezwykle kontrowersyjny. Na języki cisną się słowa mam, babć i cioć: nie, nie wypada. Warto zauważyć i wytłumaczyć owym seniorkom rodu, że taka sesja to potężny akt wyzwolenia i akceptacji swojego ciała. To swoiste świadectwo godne naśladowania, przecież chcemy mieć wokół siebie piękne i silne kobiety. Sesje w bieliźnie mogą być wyrazem pewności siebie i miłości do swojego ciała. Pozwalają odkryć kobietom siłę i piękno w bezpiecznym środowisku. Takie sesje pomagają przezwyciężyć kompleksy, traumy, czy niskie poczucie wartości. Poprzez tworzenie intymnych fotografii, kobiety odkrywają także swoją siłę i niepowtarzalność. Warto jednak podkreślić, że taka sesja powinna zawsze odbywać się w atmosferze pełnej szacunku i zrozumienia. Z akceptacją granic i wyborów modelki. Podkreślę tutaj także, że sesje, które publikuję w swoich social mediach i na blogu są inspiracją i zachętą do działania dla innych kobiet. Jednak to Ty, decydujesz, czy Twoje zdjęcia mogą się tutaj pojawić, czy też nie. Tymczasem kobiecości Alicji.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl