fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja z psem śląsk

Mamy sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, sesje z przyjaciółką to dlaczego nie zabrać na sesje swojego czworonożnego przyjaciela? Psy zabieramy na wspólne wycieczki, śpią z nami w łóżku, traktujemy je jak członków rodziny, dlatego też zasługują na pamiątkowe zdjęcia. Michasia była już kiedyś u mnie na sesji z siostrą, sesji wizerunkowej, a teraz zabrała na sesję swojego psa i wspólnie stworzyliśmy gangsterską sesję miejską. Następnie przeniosłyśmy się do śląskiego Paryża również z czworonogiem. Był piknik i prawdziwie paryskie modowe stylizacje. Efekty pod postem. Nie bójcie się eksperymentować, takie stylizowane sesje są naprawdę wyjątkowe- ogranicza nas tylko wyobraźnia! Zarezerwujcie termin sesji tutaj.

Czy warto zabrać ze sobą zwierzaka na sesje?

Na moje sesje możecie zabierać, kogo tylko chcecie. Kocham ludzi, kocham zwierzęta koty, psy, chomiki bez znaczenia. One niezwykle dopełniają zdjęcia, tworząc niesamowite historie na pierwszym, czy drugim planie. Historie zupełnie nie zaplanowane, życiowe, prawdziwe. Takie zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Jak się przygotować? Na pewno na sesja z psem trzeba zadbać o swojego zwierzaka. Powinien być wykąpany, wyczesany. Dobrze, gdyby miał obcięte pazury- w zasadzie dbamy o niego tak jak o siebie przed sesją. Na pewno należy zabrać ze sobą na sesję butelkę wody i miskę dla czworonoga, a także ulubione przysmaki no i woreczki na ewentualne niespodzianki. Przyda się też smycz i ulubiona zabawka. Uwielbiam fotografować naturalne ujęcia. Gwarantuję Wam, że taka sesja będzie fajną zabawą dla wszystkich. Dla fotografa, modelki no i pieska. Podczas takich zdjęć zawsze jest dużo uśmiechu, czułości i serdeczności.

Na ile ujęć zdecydować się podczas sesji?

Wszystko zależy od tego, na jakiego rodzaju sesje się decydujesz, jaki jest jej cel i czego od sesji oczekujesz. Oferuje różne pakiety, które głównie różnią się ilością ujęć i przekazywanych zdjęć. Moim zdaniem, jeżeli jest to sesja, która chcesz dzielić się w social mediach lub ofiarować komuś w prezencie powinnaś wybrać się do mnie częściej, a tworzyć bardziej pomysłowo. Dlaczego? Dlatego, że po prostu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie większy materiał o różnych porach roku i w różnym klimacie. Dla Klientów powracających i polecających mam też fajne rabaty np. obniżki za opinie w Google. Dla Ciebie to minuta, dla mnie możliwość zdobywania nowych Klientów.

niosł

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl