fbpx

Paulina Niewiadomska

Czy zdjęcia świąteczne warto podarować w prezencie?

No jasne! Zdjęcia świąteczne to jeden z tych prezentów, który zawsze wypada wręczyć bliskiej osobie. Zdjęcia to przede wszystkim spersonalizowany prezent, który dedykujemy właściwej osobie lub właściwemu kręgu osób np. rodzicom czy dziadkom. Prezenty pod choinkę powinny być odpowiednio dobrane. Powinny określać relacje, jakie łączą nas z obdarowywaną osobą i podkreślać zainteresowanie osoby, która nimi obdarowuje. Dlatego oryginalnym prezentem są fotografie z bliskimi dla bliskich. Warto zadbać o to, by fotografie zostały przekazane w ciekawy sposób. Można wydrukować zdjęcia do ramki. Stworzyć fotoobraz, fotoksiążkę czy też wydrukować inny upominek świąteczny ze zdjęciem, których na rynku jest mnóstwo. Ważne jest jednak, by znaleźć chwilę czasu na profesjonalną sesję zdjęciową- sesja świąteczna, dzięki której zdjęcia będą wyjątkowe i magiczne. Podkreśli to nie tylko wyjątkowość prezentu. Włożone w to czas, pieniądze i serce, ale również pozwoli na bardzo dobrą jakość wydruku. Zatem obdarowujemy bliskich zdjęciami, to bardzo miły i osobisty prezent na całe życie.

Czy sesja świąteczna to fajny sposób na spędzenie wspólnego czasu?

Sesja świąteczna to przede wszystkim czas, podczas którego powinniśmy się dobrze bawić. To też ciekawy pomysł, na jedną z rzeczy, które trzeba załatwić w czasie przed świątecznej krzątaniny. Sesje powoli robią się tradycją wielu rodzin i przyjaciół, prawie taką jak wspólne wybieranie choinki. Przed świętami dbamy o wiele detali. Stroimy dom. Pieczemy pierniczki. Kupujemy prezenty czy odwiedzamy jarmarki. To wszystko po to, by poczuć magię świąt. Nie zawsze jednak znajdujemy czas na to, co najważniejsze. Czas dla siebie i swoich bliskich. Dlatego namawiam Was na wspólne sesje. Najważniejszym elementem sesji świątecznej są detale i akcesoria. My w tym roku postawiliśmy na czerwonego busa rodem z opowieści o Kevinie- tym małym niegrzecznym chłopcu- kojarzycie, prawda? Zdjęcia, które zobaczycie pod postem, pokazują nam nie tylko świąteczny klimat, ale i niezwykłą więź między fotografowaną rodzinką. Czy nie chcielibyście postawić sobie takiego zdjęcia na kominku? Zobaczcie jak sesja świąteczna, może być dopełnieniem świątecznej atmosfery. A oprócz tego, może być również fajną spersonalizowaną kartką online przesłaną dla bliskich z życzeniami.

Sesja świąteczna w plenerze śląskie

Od kilku lat obserwujemy w Polsce trend sesji świątecznych w plenerze. Przywędrował do nas oczywiście zza oceanu. Tak jak wspólne wybieranie choinki na plantacji choinek czy też pieczenie pierniczków i świetlne wizualizacje. Chcemy być tacy jak nasi idole jak celebryci. Dlatego oprócz sesji świątecznych w studio przy choince, chcemy tworzyć niebanalne, wyjątkowe sesje. Sesje świąteczne inne, niż mają wszyscy. Dlatego wspólnie z Captures Soulmates wynajęłyśmy w tym roku czerwonego busa i stworzyłyśmy w nim świąteczny Klimat. Jak wyszło? Oceńcie sami! Piękne zdjęcia świąteczne w plenerze. Historie nie do podrobienia i nie do odtworzenia. Wyjątkowe chwile. Na pewno powrócimy z równie szalonym pomysłem za rok, dlatego kto nie zdążył, kto nie wiedział, bądźcie czujni!

Wesołych Świąt Kochani, życzy Paulinka <3

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl