fbpx

Paulina Niewiadomska

Kobieta ubrana tylko w czarny garnitur stojąca w białych drzwiach

Pałac w lublińcu #śląsktakipiękny

To przepiękny grud założony już w XIII w. Obecny, klasycystyczny wygląd elewacji jest od XVIII w. Miejsce ma niezwykła historię, do przeczytania tutaj. Iluż tam władców i mądrych, bogatych głów przewinęło się przez lata. Obecnie znajduje się tam hotel, prowadzony przez córkę- niemieckiego biznesmena. Zdarzyło się, że spał tam nawet Prezydent Komorowski. Miejsce ma klimat. Sesja na zewnątrz w pałacowych ogrodach z pewnością spodoba się nie jednej parze młodej. Kto zna parę, która miała tam swoje wesele? #śląsktakipiękny

PAŁAC W NAKLE

Kolejne miejsce z duszą na terenie #śląsktakipiękny. Nieopodal Częstochowy w pięknym parku znajduje się odrestaurowany pałac. Wybudowano go w latach 1770-1780, również stał się hotelem. Niebanalne wnętrza dla tych, którzy lubią styl retro. Sesja tam, coś pięknego. Ja z przyjemnością zrobiłabym tam jakąś sesję kobiecą we wnętrzach, ale pałacowy park i okolica są też niczego sobie. Na sielską sesję w plenerze jak znalazł. Oj magiczny ten nasz śląsk. Adres: Nakło 74, 42-235 Nakło.

Pałac w koszęcinie

Byliście we Wiedeńskim Schonbrunn? Moim zdaniem Pałac w Koszęcinie przypomina to miejsce. Pałac w stylu klasycystycznym, dziedziniec i piękny park. Obecnie jest siedzibą Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Miejsce ma wiele do zaoferowania także kulturowo. Odbywają się tam różne imprezy. Pary młode z północnej części wybierają to miejsce, pary młode z południa śląska- wybierają Zamek w Pszczynie. Te dwa miejsca łączy magia.

Czas na wyróżnienia #śląsktakipiękny

Wyróżnienia od Pa3linka w styczniu powędrowały do:

– Pauliny i Dawida z @konceptless podwójnie!

– Bartłomieja z @noglik_photo

– Pani pod pseudonimem @panisledzinska ( zdradź nam imię ;))

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl