fbpx

Paulina Niewiadomska

Para stojąca blisko siebie. Ubrana na zimowo w tle zdjęcia śnieżyca. #śląsktakipiękny

#śląsktakipiękny to grupa na facebooku i instagramie. dołącz do nas!

Czy warto wybrać się na spacer na Bielsko- Białą Starówkę?

Mam na myśli spacer z aparatem oczywiście. No jasne! Świadczą o tym zdjęcia, które chętnie dodajecie ze starówki Bielska- Białej na grupę #śląsktakipiękny. Starówka ta charakteryzuje się niezwykłym położeniem. Znajduje się na wzgórzu, które otoczone jest murem miejskim. Miejsce to dodatkowo znajduje się w środku miasta Bielsko- Biała. Na szczycie wzgórza znajduje się wspomniana starówka z zachowanym, niezmiennym od średniowiecza układem urbanistycznym. Oprócz tego znajdziemy ciekawe, wąskie uliczki, które przepięknie będą prezentować starą odsłonę miasta m.in. ul. Podcienie czy przepiękna ulica Schodowa- koniecznie odwiedźcie to miejsce #śląsktakipiękny. W weekend spotkamy tam wielu spacerujących mieszkańców, ale i turystów. Starówka oferuje bogate zaplecze kawiarni i restauracji. Sesja w plenerze połączona z obiadem? Dlaczego nie! Z chęcią się wybiorę- napisz do mnie.

Hala widowiskowo- sportowa „Spodek”

Ten statek kosmiczny, który wylądował w centrum Katowic ma już 50 lat. Zbudowano go w 1971 roku na zlecenie miasta Katowice. W tamtych czasach to jeden z pierwszych na skalę światową budynków z dachem w kształcie kopuły. Do jego budowy wykorzystano konstrukcję stalową o wadze 300ton. Obiekt w środku posiada dwie sale: salę widowiskową i halę sportową. Po dziś dzień obsługuje wiele imprez kulturalnych i sportowych, które odbywają się na terenie śląska- zobacz co się tam dzieje. Budynek „UFO” jest symbolem miasta Katowice. Przepięknie prezentuje się na ujęciach za dnia, ale i w nocy. Na terenie Spodka, znajduje się też lodowisko, basen, siłownia i sala gimnastyczna. Są one jednak w części, która jest przedłużeniem tego centrum rekreacji dla mieszkańców śląska i nie tylko.

Park w Pszczynie #śląsktakipiękny

Odwiedzając to miejsce, można poczuć, jakby było się w innej epoce. To historia tego miejsca, którego powstanie określa się na II połowę XVIII-w. I chodź głównym celem odwiedzin tego miejsca, jest gotycki Zamek z XV-w., który później został przebudowany w Pałac. Park, który go otacza, jest równie niezwykły. Liczy 156 hektarów powierzchni i podzielony jest na trzy części. Oprócz przepięknych drzew i krzewów, a wiosną kolorowych azalii i uroczych mostków nad wodnymi zbiornikami, które idealnie sprawdzą się podczas sesji narzeczeńskiej, znajdziemy też miejsce, w którym oszaleją wszystkie dzieciaki. Jest to zagroda Żubrów. Sesja rodzinna w Pszczyńskim parku połączona z wycieczką do mini zoo- młodzi modele z pewnością byliby zadowoleni! Musicie odwiedzić to miejsce-klik.

A oto wyróżnieni w styczniu- grupowicze w #śląsktakipiękny na Instagramie:

– Natalia @nataliab_foto,

– Karolina @karolina.cie_photo,

– Krystian @titanowski_photo,

– Patrycja @patkaphotka,

– Patrycja @p.senczek.

I inni, których zdjęciami również chwali się śląsk! Bawcie się z nami i oznaczajcie #śląsktakipiękny na swoich śląskich ujęciach! Dodatkowo, zobaczcie też prace innych fotografów aktywnych w #śląsktakipiękny.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl