fbpx

Paulina Niewiadomska

pałac habsburgów w żywcu #śląsktakipiękny

Rezydencja powstała w wyniku przebudowy barokowych oficyn otaczających Stary Zamek. W ramach tych prac wzniesiono dwukondygnacyjny budynek z ryzalitem oraz portykiem od strony parku. Pałac w Żywcu znajduje się w samym centrum miasta, otacza go piękny park. Miejsce to jest bardzo atrakcyjne na sesje w plenerze, na terenie parku jest staw, domek chiński, a także mini zoo. Za zgodą można także fotografować wnętrza pałacu, w tym momencie znajduje się tam instytucja państwowa.

osiedle gwiazdy katowice #śląsktakpiękny

Osiedle Walentego Roździeńskiego czyli 7 katowickich gwiazd. To ciekawe osiedle zostało wybudowane w latach 70-tych na terenach należących do kopalni. Osiedle to zostało zbudowane przez słynnych architektów na planie gwiazdy. Budynki mają aż 81 metrów wysokości, dlatego górują nad miastem. Są często wybieranym miejscem na mapie Katowic do sesji miejskich. Za sprawą m.in. gęstej zabudowy i ciekawych kształtów.

energylandia park rozrywki

To największy park rozrywki w Polsce. Położony w województwie małopolskim. 70 hektarów zabawy i adrenaliny. Nie ma możliwości fotografowania na atrakcjach, ale istnieje możliwość fotografowania za zgodą na terenie obiektu. Cennik ustalany indywidualnie, ponieważ mają dużo różnorodnych biletów w sprzedaży.

wyróżnienia z insta #śląsktakipiękny

Wyróżnienia od Pa3linka w maju powędrowały do:

– Sandry @sandra_robi_zdjecia

– Agaty @lyzewa.kadruje

– Kingi @kingajedrak.ph

– Karoliny @fotografiakarolinastokowy

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl