fbpx

Paulina Niewiadomska

Jakiś czas temu miałam okazję skorzystać z zestawu bezcieniowego marki Quadralite. Fotografia bezcieniowa z Zestawem Quadralite LH-35 LED, dziś opowiem Wam o moich wrażeniach i o tym, jak wykorzystałam ten zestaw w mojej pracy. Mam przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi, dla których wykonuję zdjęcia produktowe. Jak do tej pory radziłam sobie z taką fotografią na zwykłym studyjnym tle. To ile czasu zaoszczędził mi ten zestaw bylo dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem! Solidne wykonanie statywów lamp, żarówki o idealnej temperaturze barwowej oraz namiot dzięki któremu już nie muszę spędzać godzin nad obróbką zagięć. Ale to nie wszystko, pomyslałam sobie, że posiadając taki zestaw nawet osoba nie mająca żadnego większego fotograficznego doświadczenia podoła fotografii studyjne.

Fotografia bezcieniowa/produktowa dla przedsiębiorcy bez umiejętności fotograficznych!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wykonać idealne zdjęcie produktowe? Może jesteś właścicielem prężnie działającego sklepu online i zlecasz to zadanie profesjonalistom? Jeśli jednak myślałeś o cięciu kosztów zaproponuję Ci dzisiaj doskonały zestaw do fotografii bezcieniowej. Ten zestaw umożliwi Ci wykonanie takich zdjęć nawet w domowym zaciszu. Z zestawem quadralite będziesz w stanie wykonać idealne zdjęcia bez większej ingerencji w postprodukcji. Jak to możliwe? Zestaw Quadralite stworzył swój produkt tak, by nie powstawały na jego tle zbędne zagięcia, dlatego nie będziesz musiał ingerować w zdjęcie w programie graficznym. Co więcej, dobór żarówek led o temperaturze barwowej światła dziennego nie zaburzy kolorystyki na zdjęciu. Produkt będzie wyglądał tak jak widzimy go ludzkim okiem, nawet w momencie wykonania zdjęcia telefonem komórkowym.

Co zawiera zestaw do fotografii bezcieniowej Quadralite LH-35?

 • żarówka LED 25 W x3,
 • czasza srebrna 26 cm wraz z dyfuzorami x3,
 • oprawa wraz z przewodem zasilającym x3,
 • statyw 1,8 m,
 • statyw 45 cm x2,
 • namiot bezcieniowy 60×60 cm.

Czym wyróżnia się zestaw Quadralite LH-35?

 • to idealne źródło świata do mini-studia fotograficznego,
 • zestaw jest prosty w użyciu i bardzo łatwy do przechowywania,
 • został wyposażony w zestaw żarówek LED – każda z nim ma moc 25 W
 • temperatura barwowa jest dopasowana do światła dziennego, co nawet laikom fotografii ułatwi wykonanie zdjęcia,
 • oprawki z gwintem E27 wyposażone w uchwyty parasoli, czasze o średnicy 26 cm oraz przewody zasilające, tak naprawdę do wykonania idealnego zdjęcia produktowego nie potrzebujesz nic więcej poza aparatem, czy nawet telefonem komórkowym,
 • statywy o regulowanej wysokości, które możesz dopasować do warunków panujących w Twoim studio, czy domu,
 • a dla tych którzy szybko się nudzą namiot bezcieniowy Quadralite został wyposażony w dodatkowe 4 tła: czarne, białe, niebieskie i czerwone.

Ujęcia produktowe oraz sklep, w którym możecie zakupić zestaw znajdziecie tutaj.

A teraz zapraszam Was do kilku ujęć z backstage’u wykonywania zdjęć produktowych kosmetyków. Pokażę Wam także finalne ujęcia wysyłane do mojego klienta, a mianowicie właściciela sklepu internetowego. Zobaczycie także ujęcia produktów, które wędrują do moich klientek sesji sensualnych. Odbitkami jak zwykle zajęło się nphoto, a pudełko to didshop!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl