fbpx
Image Alt

Reportaż wieczór panieński

  /    /  Reportaż wieczór panieński

Reportaż z wieczoru panieńskiego

sesja w plenerze

REPORTAŻ WIECZÓR PANIEŃSKI

Ślub w czasach pandemii to, mocno kontrowersyjny temat. Jedni na tak, inni na nie. Załóżmy, że trzymamy stronę na tak. Nie boimy się ograniczeń, albo zaplanowaliśmy takie wesele, by ograniczenia nam nie przeszkadzały.
Pokolenie dziewczyn, które wychodzą aktualnie za mąż, to prawdopodobnie pierwsze pokolenie „Internetów”. O co chodzi? Chodzi o to, że te dziewczyny, wychowały się i miały dostęp do amerykańskich seriali czy filmów np. „Step-up”, „Przyjaciele”, „Pamiętnik księżniczki”. A teraz mają dostęp do Instagrama czy Pinteresta. Z pewnością, reportaż wieczór panieński to pamiątka na całe życie. Godnym uwagi jest fakt, że dzisiejsze wesela, choć pełne tradycyjnych wydarzeń- zwłaszcza na śląsku, mają to do siebie, że są jeszcze bardziej bajkowe- jak w Ameryce. Dziewczyny, chcą wyglądać i mieć ślub, jak swoje idolki z dzieciństwa.

 

WIECZÓR PANIEŃSKI FOTOGRAF ŚLĄSK

Wieczór panieński to impreza przyszłej panny młodej, która wedle tradycji jest wieczorem spędzanym tylko w gronie kobiet.  Być może, ma być ostatnią chwilą, do zażycia przyjemności, które mają już być niedostępne po ślubie(?). Załóżmy, że panna młoda, po ślubie będzie tak zaabsorbowana tworzeniem gniazda rodzinnego, że nie będzie miała już tyle czasu, by spotkać się i imprezować z koleżankami. Ze względu na fakt, że jest to taki jedyny wieczór. Dziewczyny starają się przeżyć go w zorganizowany, ciekawy sposób. Monika, której wieczór panieński zobaczycie w galerii, postanowiła mieć swój wieczór panieński w sielskim klimacie nad Jeziorem Paprocany. Ja, jestem na TAK!
Impreza w formie pikniku i niekończących się pogaduchach! Ile to pięknych zdjęć ma Monika wspólnie z koleżankami na pamiątkę. Bez wątpienia mój udział był dodatkową atrakcją dla dziewczyn!
Dlatego jestem na tak, by fotografować takie chwile! Z przyjemnością, przygotuję dla Was reportaż z wieczoru panieńskiego!

SESJA W PLENERZE ŚLĄSK

Na pewno w sesjach w plenerze ogranicza mnie tylko wyobraźnia. Warto zauważyć, że dobry pomysł to już połowa sukcesu. Do tego, kiedy dołożymy 200 gram słońca i szczyptę szczęścia, to zdjęcia wyjdą idealne. Mam na swoim koncie wiele plenerowych sesji, nie jestem zwolenniczką sztywnych ujęć, zawsze łapię chwilę i mam to wypróbowane- wychodzą najlepsze ujęcia!

Z przyjemnością stworzę dla Ciebie reportaż wieczór panieński z Twojego wieczoru panieńskiego, urodzin czy innej uroczystości, którą chciałaś spędzić wspólnie z koleżankami.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl