fbpx
Image Alt

Reportaż zdjęciowy do teledysku Patrycji Nosiadek pt. Yonii II

  /    /  Reportaż zdjęciowy do teledysku Patrycji Nosiadek pt. Yonii II

PATRYCJA NOSIADEK YONI II

reportaż zdjęciowy

Reportaż zdjęciowy do teledysku Patrycji Nosiadek pt. Yonii II

To niezwykłe zdarzenie, które fotografowałam, mocno wpłynęło na moją duszę. Zazwyczaj jesteśmy przyzwyczajeni, że fotograf tworzy zdjęcia, do których się pozuje, czy też tworzy na podstawie wcześniej zainicjowanej scenki. Podczas gdy, ta sesja to uwiecznienie klatka po klatce emocji tancerki, które zobaczyć możemy w pełni na teledysku. Zdjęcia mają nas zachęcić do zobaczenia klipu- jednocześnie nie mają przeszkadzać w jego tworzeniu. Dlatego, ten reportaż zdjęciowy to ciekawe doświadczenie.Zdjęcie, które się sprzedaje. Najdrożej sprzedaje się sztuka, a sztukę tworzą profesjonaliści! Piękna modelka w złotej aksamitnej sukni na tle betonowego, ogromnego mostu. Wnioskując, chciałaby pokazywać na zdjęciach tylko pozytywne emocje, lecz świat jej na to nie pozwala. Emocje na zdjęciach takie, jakie w tym momencie się sprzedają! Czas pandemii, trudny czas. Z pewnością, wiele osób straciło swoich bliskich, pracę, dorobek całego swojego życia. Takie emocje oddaje ta sesja, przepiękna sesja cyklu tanecznego Patrycji Yoni II. Posłuchajcie i zobaczcie klip. Mam dreszcze.

fotografia emocji Śląsk.

Emocja to stan umysłu, który na podstawie bodźców pojawia się, nagle wywołując za sobą szereg reakcji, które zazwyczaj są przejściowe. Ze względu na fakt, że podstawową rolą emocji jest rozładowanie napięcia, które powstaje w mózgu. Wyróżniamy emocje pozytywne: radość wyrażane przez uśmiech, negatywne wyrażane przez płacz. Ich zadaniem jest pomoc organizmowi z różnymi zdarzeniami, które mają miejsce w życiu. Reakcje emocjonalne nie zawsze można kontrolować. Są pewne metody takie jak medytacja czy rozmowa, relaks, które powodują, że można w jakimś stopniu kierunkować swoje emocje, jednak co do zasady są to reakcje, których nie da się wyłączyć. Są one naturalne. Odruchowe. Nasze życie ma wpływ na to, jakimi emocjami dysponujemy. Patrycja w swoim teledysku opowiada o emocjach, które niszczą. To, w jakim środowisku się wychowujemy, ma wpływ na to jakie budujemy relacje czy emocje. Wielokrotnie usłyszymy, że musi być miła, ale nie ma takiego zamiaru. Robi to tylko po to, by zdobyć to, czego potrzebuje. Pandemia nauczyła pokory, bez wątpienia, świat się zatrzymał. Negatywne emocje sięgały zenitu. Zobaczcie te emocje w moim reportażu zdjęciowym Patrycji.

Patrycja Nosiadek Yoni II. Reportaż zdjęciowy.

Yoni Puja to hinduska bogini Dewi, która jest źródłem życia i odpowiada za stworzenie całego wszechświata. Decyduje o początku i końcu wszystkiego. Patrycja w swoim klipie Yoni II krzyczy o lękach, bólu, nienawiści, niespełnionych marzeniach czy dyskryminacji, z którymi na co dzień spotka się nie jedna kobieta na świecie. To historia „o życiu, które wymaga od nas zbyt wiele”. Osoby słabsze, pełne lęków i obaw nie mają szans, by spokojnie przeżyć w tym betonowym świecie zależnym od banknotów. Ja chwytam emocje na twarzy tancerki- video Yoni II chwyta za serce. Mam nadzieję, że mój reportaż zdjęciowy Patrycji również Was chwyci za serducho.

Na koniec zobaczcie te cudowne, lekkie i pełne emocji zdjęcia, które schwytaŁam podczas reportażu do teledysku. wszyscy czekamy na kolejną część opowieści!

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl