fbpx
kobieta prezentuje voucher przed sobą, sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa AK Styl Angelika Kopernik

Sesja wizerunkowa co to? Sesja wizerunkowa śląsk


Sesja wizerunkowa to kolejna z form kreatywnej fotografii. Jej głównym zadaniem jest przedstawienie osoby fotografowanej w odniesieniu do działalności gospodarczej, czy pasji, którą uprawia. W 1979 r. J.E. Marston stwierdził, że wizerunek firmy to „obraz firmy w umysłach ludzi”. Natomiast w 1998 r. E.R. Gray i J.M. Balmer uznali wizerunek firmy za „rezultat interakcji doświadczeń, opinii, odczuć, wiedzy i wrażeń, które ludzie mają w związku z daną firmą”. Pokazuje to, że wizerunek jest z nami od dawna. Fotografia pozwala go unaocznić. Wizerunek uzależniony jest w znacznym stopniu od komunikacji. My, żyjąc w czasach social mediów, komunikujemy się obrazem. Stąd ważne jest, by wykonywać profesjonalne sesje wizerunkowe po to, by komunikować się z otoczeniem.


Dlaczego warto wykonać sesję wizerunkową?


Sesja wizerunkowa pomorze Ci wykreować obraz przedsiębiorstwa. Ukazuje jego wiarygodność, a także zwiększa jego wartość. Wizerunek firmy wpływa bezpośrednio na sprzedaż i konkurencyjność firmy. Pozwala także na wypromowanie marki. Najlepsze sesje wizerunkowe powstają wtedy, kiedy opowiesz fotografowi kilka słów o sobie. Jak działasz, do jakiego klienta kierujesz swój produkt, usługę. Zadaniem fotografa jest stworzenie takiego reportażu, który nie tylko sprzeda Twoje produkty czy usługi, ale także zaprezentuje Cię jako szefa/szefową, twórcę marki w profesjonalnym świetle. Dobrze przemyślany materiał zdjęciowy pozwoli na wykorzystywanie go przez długi czas. Sesja wizerunkowa ma także zadbać o rozpoznawalność marki oraz pokazać emocje i wartości, jakie towarzyszyć będą odbiorcy (szacunek, zaufanie). Dobre zdjęcia- dobre skojarzenia. Tak można w kilku słowach opisać, dlaczego warto poświęcić czas i pieniądze na sesje wizerunkowe.


Sesja biznesowa najlepszą reklamą marki


Materiał zdjęciowy, który otrzymasz po sesji, możesz wykorzystać na swojej stronie www. Dodatkowo zdjęcia tego typu idealnie nadają się także do publikacji na Facebooku czy Instagramie. Możesz też przygotować na ich podstawie materiały graficzne, ulotki, wizytówki, vouchery. Tak swoją wizerunkową sesję wykorzystała Angelika z AK Styl Angelika Kopernik. Angelika prowadzi w Knurowie salon beauty. Jeżeli tylko chcesz wystylizować swoje brwi i rzęsy, koniecznie zgłoś się do Angeliki. Na jej kanale na Facebooku zobaczysz, jak w ciekawy sposób wykorzystała zdjęcia z sesji wizerunkowej, do promocji swojej marki. Dodatkowo warto dodać, że branża beauty jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się branż. Wszyscy chcą wyglądać dobrze. Dlatego istotną kwestią staje się tutaj reklama. Dobry salon urody nie obejdzie się już bez profesjonalnych zdjęć.  

Date:

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl