fbpx

Sesja modowa ze znaną tiktokerką, sesja kobieca Havaniaaa

ZNANA TIKTOKERKA HAVANIAAA (VANESSA HERDZIK) NA SESJI MODOWEJ U MNIE

Sesja modowa daje możliwość poznania ciekawych ludzi. Dzięki temu mogę rozwijać swój warsztat i rozszerzać swoje portfolio. Wspólnie z Vanessą, stworzyłyśmy studyjną modową petardę. Udało nam się także opublikować zdjęcia z tej sesji w magazynie fotograficznym. Tworząc taką sesję w studio, ma się nad nią pełną kontrolę. Pozwala to na stworzenie planowanych, ale unikalnych i niepowtarzalnych kadrów. Odpowiednie oświetlenie także odgrywa tutaj ważną rolę. Do takich sesji używam nie tylko lamp błyskowych, ale także reflektorów. W studio jestem nie tylko fotografem, ale także stylistą. Ups nie wspomniałam o Vanessie na początku, ale myślę, że nie muszę jej przedstawiać, bo znają ją całe internety! Vanessy kanał na tiktoku o tu.

Sesja modowa co to?

Moda to nic innego jak artystyczny wymiar biznesu. Sesja modowa to przede wszystkim pokazanie produktu, ale także pokazanie portretu osoby fotografowanej w jak najlepszym wymiarze. Dlaczego? Głównie dlatego, żeby się dobrze sprzedało. I nie zawsze chodzi tutaj o sprzedaż ubrań, a znacznie częściej o sprzedaż wizerunku i sławę. W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam sesję modową w studio. Sesja modowa ma jednak ogromny potencjał, może zostać stworzona w zasadzie wszędzie. Jest sesją niezwykle wdzięczną i nie ogranicza nas w niej nic, prócz wyobraźnia co do miejsca sesji i ujęć modelki.

Sesja modowa jeden z typów fotografii reklamowej

Czy wiesz, że fotografia fashion poprzez ekspozycję najnowszych trendów i oryginalnych pomysłów jest jednym z typów fotografii reklamowej? Dlaczego? Dlatego, że głównym jej zadaniem jest przyciągnięcie uwagi odbiorcy. Odbiorcą jest zazwyczaj klient. W przypadku prezentacji ubrań i dodatków będzie to klient, który potencjalnie może nabyć ubrania. A w przypadku kreacji wizerunku Influencera, będzie to możliwość zwiększenia oglądalności. W ostatecznym efekcie także spieniężenia publikowanych zdjęć. Fotografia modowa na dobre związała się z branżą reklamową od chwili, kiedy modne stały się blogi modowe. Dzisiaj media społecznościowe naszpikowane są zdjęciami mody, promując marki, produkty, a także aktualne trendy.

Date:

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl