Sesja z influencerem, sesja sensualna dziewczyn Baddiegyals

Paulina Niewiadomska

sesja z infliencerem

Baddiegyals gościnnie w moim studio fotograficznym, kim są baddiegyals? Sesja z influencerem

Baddiegyals to Magda i Daria, para dziewczyn, tancerek mieszkających w Niemczech. Dziewczyny pochodzą z mojego rodzinnego miasta Knurowa. Co robią? Jak żyją? Tego najszybciej dowiesz się z ich profilów społecznościowych na Youtube, TikToku i Instagramie. Oprócz tego, że propagują wolność, pięknie tańczą i kochają się. Z sukcesem prowadzą także swoją działalność społeczną w sieci. Często jednak są oceniane, że robią to w sposób kontrowersyjny. Ale nie jestem tutaj po to, by je oceniać. Ja je szanuję i cieszę się, że dziewczyny mają odwagę, by działać i sprzeciwiać się całemu światu- jak widać- z sukcesem! Dlatego było mi bardzo miło, móc fotografować sesję sensualną a dodatkowo także była to sesja z influencerem dwóch szalonych kobiet. Obiecuję Ci, że dzisiejsza sesja ma nie tylko inny wymiar, dlatego, że jest po prostu inna niż wszystkie sesje sensualne, ale przede wszystkim dlatego, że dziewczyny odprawiły podczas sesji w moim studio prawdziwe show! Zresztą zobacz sama, pod postem znajdziesz najpiękniejsze kadry.

Jak wygląda sesja zdjęciowa z influencerem?

Sesje zdjęciowe z influencerami stały się nieodłącznym elementem współczesnego marketingu i promocji w mediach społecznościowych. Te wyjątkowe spotkania pozwalają influencerom promować produkty i usługi, tworzyć atrakcyjny kontent, a także budować swoje marki osobiste. Nie będę ukrywać, że sesja sensualna z Baddiegyals była dla mnie wielkim wyzwaniem. Po pierwsze uwielbiam tego typu projekty, a po drugie wiedziałam, że moje zdjęcia rozejdą się po całej europie, albo i nawet całym świecie. W końcu dziewczyny mieszkają w Niemczech. Do tego była także obawa o to, że sesja im się nie spodoba z tych czy owych przyczyn i nie będę mogła jej Ci tutaj pokazać. Całe szczęście już po pierwszych kadrach wiedziałam, że poczułyśmy wspólny flow i stworzymy coś wielkiego. Tak- dla mnie to zaszczyt móc fotografować influencerów nie tylko dlatego, że mam czym uaktualnić swoje portfolio, ale przede wszystkim dlatego, że mam możliwość zdobywać kolejne doświadczenia i łapać ogrom wiedzy, którą otrzymuję podczas takiej sesji. Do tego ploteczki i tipy jak to jest w tym show biznesie zawsze mnie podkręcają. Jak to baba, lubię trochę poplotkować. Zapytasz, a co Ty Paulina dajesz od siebie podczas takiej sesji? Przede wszystkim oferuję profesjonalne podejście. To one gwarantuje wysoką jakość zdjęć, spójność marki i co najważniejsze przyciąga uwagę publiczności. Do tego oferuję także pełną dyskrecję i najlepszą atmosferę. Zapraszam.

kobieca sesja sensualna hit czy shit?

Dzisiejszy wpis nakłania mnie do tego, by zostawić tutaj ślad na temat wolności kobiet. Moim zdaniem ta na pozór kontrowersyjna sesja sensualna to zdecydowany HIT. Kobiety powinny mieć wolność wyrażania swojej seksualności bez osądzania. Akceptacja różnorodności jest kluczowa dla równości i szczęścia kobiet. Skoro nauczyliśmy się już żyć pośród ludzi różnych wyznań, kolorów skóry- nauczmy się także żyć, pośród kobiet, które chcą żyć na swój własny sposób. Kobieca sesja sensualna to wyraz osobistej wolności i akceptacji. Możliwość podkreślenia kobiecego piękna i pozwolenia na czerpanie radości ze swojej tożsamości. Kobiety, w tym także lesbijki, powinny mieć możliwość wyrażania swojej sensualności bez strachu czy wstydu. Sesja sensualna, podkreśla nie tylko zewnętrzną urodę, ale także głęboko zakorzenione piękno kobiecego ducha, które jest manifestacją wolności, siły i odwagi. To sesja, która z dumą ukazuje kobietę w jej pełnej mocy i pięknie, przez to zasługuje na uznanie i podziw. To manifestacja równości i wolności wyboru, która powinna być wspierana i promowana.Ostatecznie, prawdziwa kobiecość jest o wiele głębsza niż tylko powierzchowne obrazy, a kobieca sesja sensualna może być pięknym wyrazem tej wewnętrznej mocy i piękna. Mam nadzieję, że myślisz tak jak ja, a ta sesja będzie źródłem do inspiracji- nie oceny. Zostawiam Cię z piękną sesją sensualną dziewczyn Baddiegyals.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl