fbpx

Paulina Niewiadomska

Zdjęcie grupowe dziewczyn w czarnym body

Taniec na rurze inspiracją dla kobiet w drodze po "nowa ja"

Fotografia taneczna

Natalię już znacie. Uczestniczyła kiedyś w sesji sensualnej instruktorki Pole Dance (łapcie ten wpis). Tym razem spotkałyśmy się podczas zajęć i sfotografowałyśmy całą grupę. Wow! Zobaczcie, co te dziewczyny wyprawiają na fotografiach. Motylem jestem, nanana motylem jestem. Nabiera innego znaczenia. Piękno kobiet w całej okazałości. Bez znaczenia na kolor włosów czy rodzaj sylwetki. Inspirująca fotografia taneczna w Zabrzańskim klubie Pole Dance dla Was pod postem.

Fotografia sportowa śląskie

Sport jak każda dziedzina naszego życia został już obfotografowany wzdłuż i wszerz. Fotografia sportowa to wbrew pozorom bardzo wymagająca fotografia. Sportowe ujęcia to przede wszystkim pokazanie emocji osoby fotografowanej i emocji widzów (jeżeli uczestniczą w wydarzeniu). Emocje, które zmieniają się bardzo szybko. Fenomenem fotografii sportowej jest to, że bez znaczenia, do której grupy społecznej należysz, twoje emocje na fotografiach są zawsze takie same (uśmiech, ból, radość, łzy). Takie same też emocje wywołują w odbiorcy. To z jednej strony pozwala fotografowi zaplanować ujęcia i przygotować się do nich. Jednak z drugiej strony jest to bardzo wymagające. Obraz fotografii sportowej ma wiele do zaoferowania. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj sportowcy są bardziej fotogeniczni niż przysłowiowi Kowalscy. Zdjęcia sportowe nastrajają widza do zmian. Do zrobienia kierunku w przód, by zmienić np. swój wygląd na lepsze. Wyzwalają chęć podążania do celu. Jak sportowiec z fotografii biegnący do mety. Jest też druga strona fotografii sportowej. Zorganizowany fotograf, który zawsze jest o krok przed swoim fotografowanym obiektem. Musi on przewidywać zdarzenia, które powstają bardzo szybko, by stworzyć piękne, pełne emocji ujęcia. Podsumowując jak zrobić dobre sportowe zdjęcie? Być o krok fizyczny i mentalny przed sportowcem, by fotografować w odpowiednim czasie jego emocje. To przepis na sukces.

Fotografia artystyczna, fotografia taneczna śląsk

Każdy fotograf jest artystą. Zgodzicie się ze mną? Fotografia artystyczna ma na celu przedstawienie pomysłu i przesłania twórcy oraz wyrażenia emocji. Artysta, którego zadaniem jest przekazanie przez zdjęcie dla odbiorcy czegoś ważnego, zaplanowanego. Wyróżnia się kilka gatunków fotografii artystycznej. Są to m.in.: naturalne krajobrazy, akty i portrety. W dzisiejszych czasach artyści mają nieskończone możliwości do tworzenia pięknych fotografii. Zdjęcia mogą być dodatkowo doświetlane, dzięki czemu można uzyskać zaskakujące efekty specjalne. Dajcie znać jakie emocje wywołują u Was czarno- białe ujęcia kobiet podczas sesji w studio pole dance. Moim zdaniem to piękne, kobiece portrety napędzające do rozwoju osobistego i przełamywania barier. Dziewczyny jesteście wielkie!

Chciałabym się wyginać jak Wy, Pa3linka. Napędzacie mnie do działania, mój chłop się ucieszy!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl