fbpx

Paulina Niewiadomska

Jak wyrazić siebie?

To właśnie sesja kobieca pozwoli Ci bez użycia słów pokazać nie tylko Twoje piękno, ale również charakter. Oszołomione cudownymi obrazami widzianymi na Instagramie możemy stracić pewność siebie. Pomyśl, oglądając te zdjęcia innych kobiet, że na nich możesz być Ty. Profesjonalne oko i atmosfera sprzyjająca podczas sesji, sprawi, że wydobędę z Ciebie piękno, zmysłowość, podkreślę wszystkie atuty urody, zakryję mankamenty.

Fotografia kobieca Śląskw formie prezentu

Zafunduj sobie odrobinę luksusu. Matki, żony, kochanki, kobiety biznesu. Gdzie w tym wszystkim stawiamy siebie? Na szarym końcu. Nie mamy czasu na fryzjera, kosmetyczkę, czy nawet wizytę u ginekologa. STOP! Trzeba zacząć myśleć o sobie, swoim zdrowiu i samopoczuciu. Efektem ubocznym sesji będą piękne zdjęcia, ale przede wszystkim jest to przeżycie i czas od Ciebie dla Ciebie. Efekty z takiej sesji sprezentujesz również swojemu partnerowi, będzie oszołomiony. Kobieca sesja zdjęciowa można wręczyć również innej bliskiej Ci kobiecie, która sama według Ciebie się na taki krok nie porwie. Obdaruj mamę, siostrę, przyjaciółkę. Z doświadczenia wiem, że wszystkie obdarowane, choć może niektóre początkowo sceptyczne, kończą swoją przygodę z dumą i uśmiechem na Twarzy.

Sesja kobieca Gliwice – jak dobrać strój?

Kobiecość dla każdego ma inny wydźwięk. Dlatego też każda sesja jest zupełnie inna, piękna na własnych zasadach. Zmysłowa sesja kobieca to doświadczenie możliwe dla każdej Pani. Nie ma tu znaczenia wiek czy rozmiar. Na sesję sensualną zabierz swoją ulubioną bieliznę oraz body. Zbyt odważnie? Pozuj w zwykłych jeansach i T-shircie, granice wyznaczasz TY! Moimi ulubieńcami ubraniowymi jest biała koszula, oversizowy sweterek, i klasyczna marynarka. Z przyjemnością pomagam w doborze stylizacji podczas sesji, zabierz ze sobą całą walizkę, a skomponujemy coś odpowiedniego. W razie czego służę moją studyjną szafą, która obfituje w bodziaki, sukienki, narzutki i koronki, wszystko będzie do Twojej dyspozycji.

Fotografia kobieca Śląsk – Zdjęcia kobiece w studio

Studio to najbardziej bezpieczna opcja, jeśli chodzi o wybór miejsca na sesje. Możemy wynająć apartament, możemy wykonać sesję plenerze. Śląsk jest taki piękny, mamy mnóstwo możliwości. Jednak moje studio w Knurówie daje mi pełną swobodę i w najmniejszym stopniu mnie nie ogranicza. Studio mieści się w dogodnej lokalizacji, zaraz przy zjeździe z autostrady, wokoło znajdziesz bezpłatny parking – zapewniam, że poczujesz się tutaj bezpiecznie, pozwól się tylko Tobą zaopiekować, a stworzymy magię.

Efekty studyjnych sesji kobiecych mojego autorstwa zobaczysz na mojej stronie internetowej, blogu, ale także na facebooku i instagramie. Wpadnij w te miejsca i zobacz, czy klimat tych zdjęć to właśnie taki, o jakim marzysz.

A teraz pora na ujęcia przezdolnej i przepięknej Pauliny. Uwielbiam tancerzy, mają artystyczne dusze i czują swoje ciało jak nikt inny. Tego rodzaju sesje to mnie uczą pozowania, tak bym mogła pokierować później zwykłe – niezwykłe kobiety.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl