fbpx

Paulina Niewiadomska

FUSIALKA, youtuberka ZNANA Z INTERNETU

Fusialka, czyli Kasia Bożek, to młoda influencerka należąca do Ekipy Friza. W tym roku skończy 24 lata, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów. W Internetach mówi się, że jest najspokojniejszą i najskromniejszą dziewczyną z ekipy. Osobiście- świetna, młoda dziewczyna z potencjałem do podboju świata! Serio. Uwielbia jazdę konną i ma pięknego, owczarka niemieckiego. Jest aktywna na swoim IG, załączam Wam link. Miło mi, że po raz kolejny zrobiłyśmy z Kasią sesję, którą wykorzysta w swoich social mediach, a może nawet i w swoim sklepie z odzieżą. Zobaczcie jakie sztosy przygotowałyśmy dla Was.

CZARNO- BIAŁE PORTRETY HIT CZY KIT W SIECI?

Kiedyś zdjęcia były tylko w czerni i bieli ze względu na techniczne ograniczenia. Dzisiaj określa się je mianem bardzo eleganckich ujęć z klasą. Najważniejsze w czerni i bieli mają znaczenie faktury i szczegóły, które mają wpływ na odbiór zdjęcia. Czarno- białe portrety ukazują przede wszystkim charakter osoby na zdjęciu na zdecydowanie głębszym poziomie. Normalnie ta struktura jest maskowana przez kolor. Technika czerni i bieli wpływa na reakcję emocjonalną, a dodatkowo w przypadku portretu także na to, jak odbierana jest przez widza. Portrety w jasnej tonacji przedstawiają zazwyczaj osoby szczęśliwe. W ciemnej osoby które wiodły ciekawe lub nawet dramatyczne życie. Kolorowe zdjęcia celebrytów są wszędzie, czarno- białe ujęcia pozostają w pamięci odbiorcy na dłużej. Dlatego, jeżeli masz ochotę wyróżnić się w tłumie i pokazać odrobinę siebie, zdecyduj się na czarno- biały portret. To absolutny, ponadczasowy hit. Piękne czarno-białe, ale i kolorowe portrety Fusialki stworzyłyśmy w przepięknym studio Lithouse.

CZY CIĘŻKIE BUTY PASUJĄ DO DELIKATNYCH STYLIZACJI? FUSIALKA WYZNACZA TRENDY

Przyjęło się, że modę kreują nie tylko projektanci, ale także influencerzy. Może dlatego Kasia stawia na swój styl i nie boi się mieszanek wybuchowych stylizacji, które nie każdemu się spodobają? Tak oto ta delikatna niewiasta do pięknych, kobiecych stylizacji jest w stanie włożyć ciężkie buty na koturnie. Jak się prezentuje? Moim zdaniem bardzo kobieco, ale nie słodko-pierdząco. Co za tym idzie, może wyznaczać trend dla swoich rówieśniczek. To jest ta siła w Internety!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl