fbpx

Paulina Niewiadomska

sesja wizerunkowa

Magia przyciągania do inspirujących kobiet. dzięki temu uwielbiam swoją pracę fotografa kobiecego

Myślę, że magia przyciągania do inspirujących mnie kobiet może mieć wpływ na to, że spotykam na swojej drodze same inspirujące kobiety i dzięki temu cieszę się swoją pracą fotografa. Staram się mieć zawsze pozytywne nastawienie i otwarty umysł. To prawdopodobnie dzięki temu przyciągam do siebie podobnie myślące osoby. Inspirujące mnie kobiety emitują energię i entuzjazm, które to z kolei przyciągają innych ludzi do siebie. I tak wspólnie napędzamy się do rozwijania swoich umiejętności, rozwoju i osiągania sukcesów. Praca z inspirującymi kobietami wpływa nie tylko na otoczenie zawodowe, ale także na rozwój osobisty i sukcesy w życiu osobistym. Stale manifestuję i dostaję od losu co raz to lepsze możliwości. Polecam- Paulina.

Dorota barcik hairstylist, kobieta inspiracja, wierzy w znaki zodiaku, zjawiskowa sesja wizerunkowa

Wydawałoby się, że na rynku jest już wielu fryzjerów i stylistów. Kochani stale powtarzam, że na rynku miejsce jest dla każdego, tylko trzeba udowodnić, że jest się dobrym w tym, co się robi i robić to z pasją. Dorota to kobieta, która ma wiele pasji i pewnie dzięki temu odniosła w swoim życiu tak wiele sukcesów. Przyszłe panny młode ma wpisane w kalendarz po dwa lata do przodu. Oprócz tego zajmuje się szkoleniami z upięć ślubnych i koków, a także Nanoplas. Z powodzeniem prowadzi swoje profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie i TikToku, gdzie zobaczyć możesz jej prace we włosach. Do tego piękna, twardo stąpająca po Ziemii kobieta, która wierzy w znaki zodiaku. Może warto wpuścić zatem odrobinę magii do swojego życia i to jest właśnie ten przepis na sukces?

sesja wizerunkowa, która otwiera drogę do sukcesu

Sesja wizerunkowa jest  ważnym narzędziem w budowaniu kariery zawodowej i osiąganiu sukcesu poprzez kreowanie profesjonalnego wizerunku, budowanie osobistego brandingu, współpracę z profesjonalistami, zwiększenie widoczności oraz poprawę poczucia pewności siebie. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrać profesjonalnego fotografa. Dobrze wykonane zdjęcia zwiększają nie tylko poczucie pewności siebie i samooceny, ale także mają pozytywny wpływ na podejmowanie wyzwań zawodowych i osobistych i przyczyniają się do osiągania sukcesów. Styl, umiejętności i doświadczenie fotografa z sesjami wizerunkowymi sprawi, że otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. A potem, cieszysz się z małych rzeczy i zdobywasz ogromne szczyty!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl