fbpx

Paulina Niewiadomska

warsztaty sesji sensualnych w klimacie boho, studio capturedsoulmates stanowice

Fotografowie tworzą to, na co jest aktualne zapotrzebowanie na rynku. Rynek fotografii w ostatnich latach bardzo się zmienił. Na lepsze. Mamy możliwość eksperymentowania z modelkami, kreowania i propagowania kobiecej wolności i piękna. W życiu i na fotografii. To jest piękne. Fotografie kobiece są moim konikiem. Wykonałam już ponad 200 sesji kobiecych, stworzyłam autorski preset kobiecości i chcę stale dzielić się wiedzą z tej dziedziny na moich autorskich warsztatach. Jedną z zasad sukcesu jest dopasowanie się do potrzeb rynku. Aktualne zapotrzebowanie to stale kobiece sesje sensualne w klimacie boho. Klimat boho zdaje się jeszcze długo nie wyjdzie z mody. O ile nam fotografom, może wydawać się już nie co nudny. Modelki go kochają, dlatego w dzisiejszym poście zaprezentuję Wam Izabelę, która współpracowała z nami jako modelka, podczas tej edycji warsztatów sesji sensualnych. Moim przyszłym modelkom, które chcą wybrać się do mnie na sesję sensualną boho przypomnę. Styl boho inspirowany wolnością, naturą i nieskrępowaną ekspresją. Jestem ciekawa, która ze scen skradnie Wasze serducha.

Dlaczego warto brać udział w warsztatach fotograficznych?

Po pierwsze w trakcie warsztatów fotografowie mają możliwość współpracować z modelką profesjonalną i modelką nieprofesjonalną. Dzięki temu nauczą się jak kierować sesją, wykorzystywać światło i otoczenie. Więcej o tym, jak wyglądają moje warsztaty znajdziesz tutaj. Zawsze powtarzam, że na warsztatach spotykają się twórczy duch z harmonią natury. Co oznacza, że jest to nie tylko okazja do nauczenia się technik fotografii sensualnych, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi fotografami. Kolejnym ważnym elementem przemawiającym za udziałem w warsztatach jest dbałość o wysoką jakość swoich usług i dobre opinie klientów. Dzisiejszy klient jest w stanie zapłacić za jakość. Dlatego nie psujmy rynku i twórzmy arcydzieła. Sama także uczęszczam w różnorodnych warsztatach, szkoleniach i stale dokształcam się w dziedzinie fotografii i biznesu. Polecam ten kierunek jeżeli nie chcesz stać w miejscu, chcesz rozwijać swoją firmę, i cieszyć się każdego dnia z tego- jaką masz twórczą pracę.

fotografowie, którzy współpracują, a nie konkurują hit czy shit

Świat się zmienia, model biznesu także. Czasy, kiedy konkurencja to zło już dawno minęły. Co najmniej w branży fotograficznej. Co raz więcej fotografów odkrywa, że zamiast konkurować, lepiej jest współpracować. Dlaczego? Po pierwsze wzrost jakości pracy. Fotografowie o różnych specjalizacjach łączą się, dzięki temu tworzą projekty, które wcześniej ze względu na brak umiejętności nie byłyby możliwe do zrealizowania. Następnym atutem jest poszerzenie bazy kontaktów. Nowi ludzie, nowe środowisko, nowe pomysły. Za tym wszystkim stoją ludzie, kontakty i nowe perspektywy. Edukacja, czyli stała wymiana doświadczeń i wiedzy. A na koniec zwiększenie satysfakcji z oferowanych usług. Odeślę Was tutaj do grupy na FB #śląsktakipiękny gdzie ponad 1000 użytkowników wymienia się pomysłami, trendami i ekstra miejscówkami w województwie śląskim i okolicach.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl