fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja kobieca

Czy będę się dobrze czuła się na sesji kobiecej?

Nie obawiaj się o nic, to zadaniem fotografa jest by wydobyć z Ciebie ukryte piękno i stworzyć zdjęcia tak, byś wyglądała zjawiskowo. Podczas sesji najważniejsze jest dobre samopoczucie. Zadbaj o to, by telefon został wyciszony, a wszystkie ważne, trudne sprawy nie zaprzątały Ci głowy. Przygotuj swoje ciało. Dobrze nawadniaj się, zrób sobie relaksującą kąpiel i koniecznie zadbaj o włosy i paznokcie na kilka dni przed sesją. To detale, które na początku sesji pozwolą Ci na oswobodzenie atmosfery. Uwierz w siebie! Poprzeglądaj zdjęcia z takich sesji na portalach społecznościowych i wybierz te, które Ci się podobają. Dzięki temu fotograf pozna Twoje oczekiwania, a Tobie zapewni to spokój ducha.

Czy sesja kobieca musi być w bieliźnie?

To jak chcesz przeprowadzić swoją sesję zależy tylko od Ciebie. Zgodnie z zasadą sesje sensualne to te, które mogą ukazywać akty czy więcej gołego ciała jeżeli tylko masz na to ochotę. Sesje kobiece to przedstawione piękno na które zezwalasz w bieliźnie czy sukience. Bardzo dobrze na sesjach kobiecych prezentują się dodatki takie jak szale, swetry z grubym splotem czy długie koszule. Stanowią one przepiękna alternatywę dla bielizny. Posiadam swoją garderobę, dlatego nie martw się jeżeli nie posiadasz takich stylizacji. Masz całą szafę sukienek w stylu vintage i modnych dodatków? Zapraszam na sesję z nimi. Ubrania nie odbierają seksualności ani kobiecości. Mogą za to dodatkowo podkreślić Twoje piękno. Zobaczcie pod postem jakie delikatne zdjęcia stworzyłam z Olą w narzutce przy drabinie. Nadal wygląda niezwykle kobieco i dostojnie, mimo, że w ubraniu.

Dlaczego warto wykonać sesję kobiecą?

Każda z nas ma czasem ochotę, by poczuć się jak piękna modelka w pełnym makijażu i ciekawej stylizacji. W dzisiejszym pędzącym świecie nie zawsze jest czas by zadbać o swój dobrostan ciała i umysłu. Wtedy idealną propozycją są sesje fotograficzne. Dzięki nim nie tylko masz możliwość zatrzymać na chwilę czas, ale też poczuć się piękna i zrelaksowana. Moje sesje są prowadzone w sposób zgodny z Twoją wizją, upodobaniem i życzeniem. Ze swojej strony gwarantuję Ci, że wyjdziesz z sesji dowartościowana i z ogromną porcją pozytywnej energii, a także wyjątkowym materiałem zdjęciowym na pamiątkę dla Ciebie czy Twoich bliskich.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl