fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  sesja brzuszkowa   /  Miła, rodzinna sesja ciążowa z brzuszkiem

Sesja ciążowa zatrzymaj cudowne chwile NA PAMIĄTKĘ​

Sesja ciążowa śląsk

Ciąża to czas oczekiwania. W związku z tym, ważne jest, by czas ten dobrze wykorzystać. Sesja ciążowa to nie tylko ujęcia mamy z brzuszkiem, to niezwykle intymne doświadczenie. W rezultacie pozwala zatrzymać chwilę i cieszyć się z niej, wspólnie. Dlatego, ważne jest, by na sesję brzuszkową zabrać ze sobą swojego partnera. Jego obecność nie tylko, doda otuchy, ale pozwoli stworzyć romantyczną pamiątkę na całe życie. Godnym uwagi jest fakt, że sesje ciążowe, które wykonuję, są minimalistyczne. To przede wszystkim emocje, które towarzyszą przy sesja ciążowa śląsk, stworzą magiczne zdjęcia.

Sesja w studio Knurów

Zdjęcia w studio dają wiele możliwości. Studio fotograficzne w Knurowie to kilka pokoi fantazji i kreatywności. Aranżowany pokój do sesji kobiecych, następnie pokój rodzinny z łóżkiem. Jest również miejsce w stylu boho, uwielbiane zresztą, przez wszystkich fotografujących się. Kącik, gdzie znajdziemy przeróżne kolorowe tła. Na koniec wieszak z ubraniami, które można wykorzystać w swojej sesji. Bez wątpienia podczas sesji w studio, mamy możliwość zabawy światłem. Na zdjęciach pod postem zobaczycie ujęcia na czarnym tle, zostały one wykonane z jednym źródłem światła. Światłocień ukazuje wtedy to, co chcemy wyróżnić na zdjęciu. W rezultacie, piękne światło, to podstawa dobrej fotografii. Efekty światła, pod postem.

Foto pamiętnik

Niewątpliwie, każda sesja ciążowa wywołuje uśmiech na twarzy odbiorcy- zgodzicie się? To właśnie ta magia. Idealnym pomysłem do budowania rodzinnych wspomnień i relacji są zdjęcia. Dzisiaj, kiedy każdy nie ma czasu, fotografie docenia się jeszcze bardziej. Nie zawsze sesje traktowane są jako przyjemność. Większość ludzi traktuje je zadaniowo- jako zatrzymanie chwili, bo taka jest tradycja, czy nawet obowiązek (np. wesele, 50. urodziny taty, komunia święta). Bezsprzecznie, fotografujemy w zasadzie każdy etap swojego życia, od poczęcia do śmierci. Ważne jest zatem, by czerpać radość nie tylko ze zdjęć, które otrzymujemy. Ważne są również chwile, podczas których zostały one zrobione. Z własnego doświadczenia wiem, że zamówione prywatne sesje rodzinne czy sensualne bardzo wpływają na budowę własnej wartości i więzi ze swoim parterem, czy nawet samym sobą. To miły czas, spędzony wspólnie. Ważnym aspektem jest również to, że zdjęcia tworzymy za pomocą komunikatów: uśmiech, radość, uścisk. To zachowania, które stymulują endorfiny. Podsumowując. Podaruj wspólną sesję mamie, zabierz na sesję męża- gwarantuję Wam, że spędzicie miły czas, który na długo zapadnie w Waszej pamięci. To nie codzienny prezent, który nie tylko zostawi po sobie ślad w postaci foto pamiętnika, ale również zostawi w Was wiele dobrych emocji. Na koniec, fotografuję na śląsku!

Fotografie to piękne chwile, które zostają z Wami na zawsze.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl