fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  Sesja kobieca   /  GWIAZDA TIKTOKA VANESSA HERDZIK NA BLOGU

SESJA Z GWIAZDĄ TIKTOKA VANESSĄ HERDZIK

Sesja kobieca dla tiktokerki

Vanessy przedstawiać Wam nie muszę, a sesja kobieca dla tiktokerki to zawsze ciekawe doświadczenie. Praca z ludźmi, którzy przed obiektywem zachowują się jak ryba w wodzie to przyjemność. Możemy pokusić się wtedy o kreatywne ujęcia, których nie będą bać się obie ze stron. Dodając do doświadczenia sesji kobiecej dla tiktokerki moje studio zdjęciowe w Knurowie, bezsprzecznie odniesiemy sukces w postaci przepięknych zdjęć, które tiktokerka będzie mogła wykorzystać do promocji swojego wizerunku. Dlaczego sesja w studio? Studio pozwala na kreowanie różnorodnej rzeczywistości. To sprawia, że wrócisz z sesji z kilkoma klimatami na zdjęciach, co w efekcie robi wrażenie wielu sesji.

Gwiazdorskie ujęcia śląskie, Sesja kobieca

Jak to jest być gwiazdą, powinna opowiedzieć Wam Vanessa. Ja mogę Wam za to opowiedzieć, jak wygląda praca fotografa z gwiazdami. Fotografowie od zawsze związani byli z osobami sławnymi. Przede wszystkim znani byli w świecie showbiznesu jako osoby dokumentujące życie znanych osób. Terry O’Neill został mianowany ulubionym fotografem gwiazd XXwieku. Został fotografem przez przypadek, kiedy będąc stewardem, sfotografował śpiącą osobę na lotnisku. Tą osobą okazał się ówczesny Minister Spraw Wewnętrznych Anglii- to jak się domyślacie, otworzyło mu karierę. To on w latach 60. i 70. nie skupiając się na polityce, zaczął fotografować młode postacie ze świata filmu, muzyki i mody. O’Neill fotografował Beatelsów już wtedy, kiedy nikt o nich jeszcze nie słyszał. „Żaden inny fotograf nie pracował na linii frontu showbizensu tak długo i z takim polotem. Terry dokumentował kulturalny krajobraz świata przez sześć dekad. Od Królowej Elżbiety II, przez Winstona Churchilla, Nelsona Mandelę, Beatlesów, Amy Winehouse i Muhammada Aliego, aż po największe nazwiska świata filmu. Wszyscy porzucili swoje maski przy kontakcie z jego urokiem i humorem. Pod koniec jego życia, jego prace wisiały w ponad 40 galeriach i muzeach na całym świecie”- Robin Morgan. A co najważniejsze był zupełnie zwykłym człowiekiem, który prawdopodobnie, gdyby nie przypadek ze zdjęciem na lotnisku nigdy nie zostałby fotografem. Najważniejsze w pracy z osobami sławnymi jest naturalność, szczera intencja oraz doświadczenie, które nabywamy przede wszystkim dzięki współpracy z osobami, które do tej pory widzi się tylko zza ekranu.

Zdjęcia w plenerze śląsk, sesja kobieca

A po pizzy, skoczyłyśmy w plener. Tak! Zabrałam Vanessę na miasto. Najlepsze w mojej pracy jest to, że mogę poznawać ludzi i budować z nimi relacje. Ile to już kaw, pizz i długich wieczornych pogaduch w social mediach. Gdyby nie praca fotografa, pewnie nie miałabym okazji poznać wielu z Was. I dlatego będę powtarzać jak mantrę, że kocham to, co robię! Czas moich sesja kobieca zależy od wspólnych pomysłów. Tak oto z Vanessą po sesji w studio postanowiłyśmy wybrać się w plener. Tym razem pogoda dopisała i stworzyłyśmy dodatkową galerię plenerowych zdjęć. Wszystko dzięki temu, że Vanessa jest już fotograficznym wyjadaczem i wie, że na sesję należy ze sobą zabrać kilka outfitów. Rada dla Was dziewczyny! Nigdy nie wiesz, jak zakończy się nasza sesja. Zabierz ze sobą co najmniej dwa komplety ubrań. Jedno Wam gwarantuję, to wszystko po to, by zdjęcia były wyjątkowe. Tymczasem zapraszam na foto pizzę i krótki spacer z Vanessą po okolicy.

Zdjęcia warte miliony! Wielokrotnie kopiowana fotografia Audrey Hepburn to dzieło prosto z planu „Śniadanie u Tiffaniego”. Marilyn Monroe wystylizowana na baletnicę niewinnie patrząca w obiektyw to zdjęcie pochodzące z 1954 roku, autorstwa Miltona H. Green’a.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl