fbpx

Paulina Niewiadomska

sesja stylizowana TFP

Jakie są najnowsze trendy w sesjach kobiecych stylizowanych TFP?

Co dzisiaj w trenach sesja stylizowana TFP? Tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody świetne i kreatywne pomysły. Żyjemy w czasach, w których można wiele i jeżeli tylko ma się ku temu odpowiednie narzędzia, można stworzyć coś wyróżniającego się. Zawsze modne są minimalistyczne podejście do stylizacji. A co za tym idzie prostota i naturalność modelki. Następnie eksperymenty z oświetleniem. Nietypowe źródła światła, gra cieni, czy kontrastów. Połączenie sztuki i mody. Elementy artystyczne w połączeniu z rekwizytami i ekspresyjnymi kolorami dodają sesjom głębi i charakteru. Wspomnę tutaj jeszcze o tym, co wyróżnia sesję stylizowaną TFP, od tradycyjnej sesji stylizowanej. Po pierwsze model współpracy, następnie kreatywna swoboda, cel, elastyczność budżetowa projektu no i stawiamy na koncepcję i wizję tworzenia pięknych, zjawiskowych zdjęć, które mają zawładnąć światem.

sesja kobieca stylizowana na lata 2000 TFP, sesja kobieca śląsk

Było o trendach, teraz wrócę na chwilę do roku 2000. Pamiętam ten czas doskonale, nie raz i nie osiem na plastyce malowałam kosmitów, którzy mieli wylądować na Ziemi. Komputery i ich systemy operacyjne miały zwariować, a w uszach walkmana i MTV brzmiała Britey Spears. I to właśnie ten kosmiczno- popowy czas miał być inspiracją tej sesji TFP. Przed Wami sesja stylizowana TFP inspirowana latami 2000-2009. A w niej nawiązanie do estetyki, mody i kultury. Na początek trochę o modzie z tego okresu. Bluzy dresowe, spodnie dzwony, krótkie topy i obcisłe jeansy. Futrzane kamizelki, buty na koturnie, chokery na szyję, a na głowę opaski. Ha! Zdecydowanie moje klimaty. To moja młodość. Czuję to! Makijaż. Smoke eyes, błyszczyk na ustach, cienkie brwi i mocne kontury twarzy. Ikony z tego okresu to Britney Spears, Paris Hilton, Justin Timberlake( loved him) Eminem ( mój idol). A sama koncepcja fotografii to mocne kolory i efekty specjalne. Jestem pewna, że słyszycie już w głowie ” Ups.. I did it again..”.

Jak zaaranżować sesję kobiecą stylizowaną TFP, która wyróżni się na rynku?

Przypominając, sesje Time for Print to forma współpracy pomiędzy fotografem, stylistą i modelem. To wymiana usług i wzajemne korzyści. Wszyscy wymieniają się doświadczeniem i współpracują ze sobą po to, by potem każda ze stron mogła bezpłatnie chwalić się zdjęciami i wykorzystywać je w swoim portfolio. Istnieje kilka kluczowych elementów, które sprawią, że sesja stylizowana TFP wyróżni się na rynku. A dzięki temu zespół kreatywny odniesie wyjątkowe efekty i ogromną satysfakcję ze współpracy. Na pewno ma tutaj znaczenie sam zespół kreatywny. Jeżeli dobierzemy profesjonalny zespół, wydobędziemy potencjał modelki i stworzymy wyjątkowe kadry. Innowacyjna koncepcja i temat sesji. Oryginalna koncepcja zawsze obroni się sama. To klucz do sukcesu, który dzięki połączeniu nietypowych strojów, lokalizacji czy elementów dekoracyjnych sprawi, że sesja zachwyci odbiorców. Nowatorskie techniki i trendy. Sesja stylizowana TFP wyróżnia się tym, że jest eksperymentem, na który nie zawsze pozwoli modelka podczas sesji komercyjnej. Dlatego warto wykorzystać ten czas i poeksperymentować z nowym światłem, tłem czy technikami obróbki zdjęć. Na koniec jak zawsze najważniejsze są detale. To dzięki nim sesja będzie zachwycać. A o detale zadbały fryzjerka i make up stylistka.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl