fbpx

Paulina Niewiadomska

Sesja narzeczeńska- czy warto?

O tym, że sesja narzeczeńska to miło spędzony czas i piękna pamiątka na całe życie wiedzą wszyscy. Tym razem jednak przedstawię Wam kilka faktów, dzięki którym nie będziecie się zastanawiali nad tą sesją ani minuty dłużej.

  1. Nie lubisz zdjęć, ta sesja pozwoli Ci na to, abyś swobodnie poczuł się przed aparatem.
  2. Poznasz fotografa i będziesz miał więcej czasu na zadawanie pytań i przekazywania pomysłów co do ślubnej sesji ( niż przy podpisywaniu umowy). Nawiąże się też bliższa relacja, nie będziesz się go wstydził.
  3. Zdjęcia możesz wykorzystać na zaproszenia, podziękowania, czy też dekorację sali weselnej. To sprawi, że to miejsce będzie prawdziwie Wasze tego dnia.
  4. Spędzicie miło czas razem w tym stresującym okresie. Będzie luz, zabawa i czas na wspomnienia.
  5. No i ta pamiątka- wspólnych zdjęć nigdy za wiele, fajnie wraca się do takich momentów. Doskonale zapamiętacie, że to była właśnie ta sesja nawet spośród kilku innych, na które mogliście się zdecydować.

Palmiarnia Gliwice co to za miejsce?

Jest na śląsku takie miejsce, gdzie możesz poczuć się jak w Azji. Dla tych, którzy kochają ten klimat idealne miejsce na niebanalną sesję, tuż za rogiem. Niezwykle romantyczne. Możemy wykonać tam kilkanaście scenek, dzięki którym poczujesz się jakbyś był na wakacjach. To miejsce jest wdzięczne dla zdjęć. Ma piękne, naturalne światło i wiele mostków, schodków, które uroczo się prezentują. Więcej o samych szczegółach palmiarni znajdziesz w moim artykule #śląsktakipiękny.

Fotograf ślubny śląsk

Wspólnie z Karoliną prowadzimy markę Capturedsoulmates. A za jej sprawą działalność fotografii ślubnych. Co dwie fotografki to nie jedna, te zdjęcia mają magię, ponieważ każda z nas zwraca uwagę na coś innego, dzięki czemu Klient, otrzymuje naprawdę wyczerpujący reportaż. Stale staramy się spełniać oczekiwania rynku i oprócz profesjonalizmu oferujemy też swoim noworzeńcom pakiety zdjęciowe. Każda z naszych par może wybrać taki zakres, na jaki ma ochotę. W niektórych pakietach są także sesje narzeczeńskie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, abyśmy się poznali i popracowali ze sobą, a także po to, by wykonać dla Was wspaniałą pamiątkę, na którą często w normalnych warunkach nie mielibyście czasu lub co naturalne, żal byłoby Wam pieniędzy. Zapraszam pary młode po więcej szczegółów o tu.

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl