fbpx

Paulina Niewiadomska

  /  Sesja kobieca   /  Kobieta to odwaga i piękno, sesja kobieca pełna kolorów

kobieca sesja pełna kolorów i zabawa światłem

Sesja zdjęciowa, kobieca, zmysłowa

W związku z tym, że w sesja zdjęciowa, kobieca, zmysłowa zostaje wykorzystanych wiele wariacji i akrobacji związanych ze światłem. Zabawa ta pozwala na stworzenie kilku, a czasem nawet kilkunastu scenerii podczas jednej sesji. Jedna zmiana ustawienia lampy, czy jej włączenie/ wyłączenie spowoduje zupełnie inne zdjęcie. Po pierwsze chodzi o to, by zrobić ostre, to co powinno być ostre, a schować to, co nie chciane. Po drugie o klimat, który nie krępuje modelki, zwłaszcza, jeżeli jest to sesja sensualna. Na koniec najważniejszy jest efekt, który dzięki odpowiedniemu światłu, będzie olśniewający.

Fotografia kreatywna Śląsk, nie boję się kolorów, sesja zmysłowa

Wydaje się, że fotografia z kreatywnością idą w parze. Zdecydowanie! Wybierając płatną sesję u fotografa zależy nam, by nasze zdjęcia nie były sztampowe. Chcemy zobaczyć siebie w innej perspektywie, niecodziennej, nieoczywistej. Dlatego, zadaniem dobrego fotografa jest ciągłe uczenie się. Tworzenie i wykorzystywanie nowych kadrów, ustawień, obiektywów, otoczenia. Ważnym uwagi jest fakt, że często możemy uzyskać podobny efekt, jednak nie znajdziemy dwóch takich samych zdjęć. To właśnie kreatywność fotografa pozwala nam osiągnąć niecodzienne efekty ujęć. Moje sesje, to przede wszystkim wysłuchanie oczekiwań i opinii modelki, a następnie wspólna wariacja i dobra zabawa, która nie zawsze jest akceptowana przez modelki w momencie sesji. Jednak prawie zawsze przynosi zadowalający efekt, którego modelka się nie spodziewała, po sesji. Umiejętności to jedno, kreatywna zabawa to drugie. Nie boję się kolorów, jeżeli znajdę tylko odważną modelkę wykorzystuję w fotografiach nowe trendy i pomysły. Zobaczcie pod postem jak kolorowo było z Patrycją. Zwróćcie uwagę jak prezentuje się postać. A to wszystko w studio fotograficzne Knurów.

Fotografia dla odważnych, którzy nie boją się opinii innych, sesja zmysłowa

Do odważnych świat należy. Z pewnością do odważnych fotografii należą sesje kobiece. Być może, dlatego, że modelka może zostać narażona na opinie, komentarze wśród rodziny czy znajomych, którzy znajdą fotkę grzecznej Józi w Internecie. Nie chodzi tutaj wcale o zdjęcia rozbierane, chodzi o sam fakt, który może wrzucić mięso na ruszt. Faktem jest, że odwaga jest kobietą! Z takimi kobietami mam przyjemność pracować podczas sesji sensualnych.  Patrycja w swojej sesji może wydawać się bliskim, że pokazuje za dużo. Jak sądzisz? A może wręcz przeciwnie. Pokazuje kobiece piękno w wielu odsłonach, miło się patrzy. Fotografia dla odważnych, śląskie. Dlaczego komentować, że to złe? Nigdy tego nie rób, stop dla hejtu w Internecie!

Odwaga jest kobietą!

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl