fbpx

Paulina Niewiadomska

Kobieta w białym body i narzutce trzymająca się drabiny malarskiej.

Warsztaty fotografii kobiecejpauliny

Czym są warsztaty z fotografii kobiecej? 

Jakiś czas temu, miałam okazję gościć w progach mojego studio Captured Soulmates pięć dziewczyn, pań fotograf, które chciały nauczyć się, douczyć, podpatrzeć jak wyglądają sesje kobiece w moim wydaniu. Na co zwracam uwagę przy pracy z modelkami, ale i przy robieniu zdjęć, a także postprodukcji. W związku z tym, że wiedzą, która pozwoli odnosić sukcesy lubię się dzielić, zorganizowałam warsztaty fotografii kobiecej. Kolejna edycja już wkrótce, a zapisy właśnie wystartowały. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przebiegają warsztaty, co z nich wyniesiesz i ile kosztują, zapraszam tu – klik. A teraz przejdźmy do podsumowania pierwszej edycji warsztatów. 

Uczestniczkiwarsztatów i efekty, które uzyskały na zdjęciach podczas kursu z sesji kobiecych

Przedstawiam Wam wizytówki dziewczyn, które mnie odwiedziły oraz ich fotograficzne prace. Będzie mi naprawdę miło, jeżeli odwiedzicie ich profile na Instagramie i zostaniecie z nimi na dłużej, by zobaczyć, jak się rozwijają. 

Julia

Mam na imię Julia, a na Instagramie można mnie znaleźć pod nazwą @julitta.a. Na co dzień studiuję medycynę, ale to fotografia pierwsza skradła moje serce. Uwielbiam sesje portretowe, szczególnie kobiece, lecz staram się być otwarta na różne dziedziny fotografii. Robienie zdjęć dostarcza mi wiele pozytywnej energii, ich edytowanie mnie odpręża, a zadowolenie z wykonanej pracy daje mi uczucie spełnienia i ogrom motywacji. Kontaktować się ze mną można poprzez Instagram lub mailowo pod adresem juliaphotos19@gmail.com

Marta

Nazywam się Marta i na Instagramie można mnie znaleźć pod nazwą @the.tomato.leaf.
Fotografia jest moją pasją od tak dawna, że nie umiem wskazać momentu kiedy się zaczęła. W albumie rodzinnym można znaleźć moje zdjęcia sprzed x lat, gdzie jako dziecko pozowałam do zdjęć, trzymając w dłoniach aparat jednorazowy (który wtedy był szczytem techniki). Obecnie moje serce ucieka do fotografowania ludzi oraz natury. Uchwycanie momentów, gdy czujemy się sobą, sprawia mi ogromną radość.

Natalia

Na imię mam Natalia, a moje prace możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą: @nataliab_foto.
Fotografia jest moją pasją od małego. Serio! Kto pamięta czasy zakładania blogspotów, kiedy prawie każda młoda dziewczynka chciała być sławną blogerką? Właśnie na potrzeby bloga kupiłam swoją lustrzankę i nie rozstaje się z nią do teraz. Na co dzień studiuję Technologię Chemiczną, ale w weekendy oddaje się pasji i jestem tylko i wyłącznie fotografką 😀 Jest to dla mnie odskocznia od nauki, coś, co wyzwala we mnie moją artystyczną duszę i coś, dzięki czemu czuję, kiedy uda się zrobić fajne fotki, że po prostu jestem szczęśliwa i się spełniam. Najbardziej lubię fotografię portretową, ostatnio coraz częściej fotografuje także zakochanych. Dla każdego staram znaleźć się indywidualny pomysł na zdjęcia, dlatego na moim Instagramie możecie znaleźć mały „misz-masz”. Skontaktować można się ze mną poprzez wiadomość na Instagramie lub maila: nataliabonk102@gmail.com..

Nikola

Nazywam się Nikola a fotografia to moje hobby. Zajmuje się głównie fotografią kobiecą, a najbardziej pasjonują mnie portrety-moje prace można znaleźć na instagramie @nkantoch. Swojej artystycznej naturze daje również upust, łapiąc ulotne momenty, a prace z tego zakresu można znaleźć pod nickiem @nickolettte ,gdzie fotografuję swoją codzienność. Skontaktować można się ze mną zarówno przez instagrama, jak i mailowo pod nkantoch.photography@gmail.com.

Paulina

Mam na imię Paulina. Fotografią interesuję się od małego. Uwielbiam fotografować ludzi w czarno-białych barwach. W takich zdjęciach czuję dużo emocji. Najczęściej przed moim obiektywem pojawiają się kobiety, ale bywają wyjątki. Moje prace można obejrzeć na Instagramie @kosinskapaulina_,a moje konto prywatne, na którym jestem to: @paulinakosinska_. Kontaktować się można ze mną przez Instagram oraz e-mail paulinakosinska15@gmail.com.

Jak wyglądają warsztaty Fotografii Kobiecej?

Warsztaty podzielone są na dwie części. Część teoretyczną podczas której opowiadam Wam o przepisach na sukces oraz wyjaśniam najważniejsze pojęcia. Podpowiadam też, jak rozmawiać z Klientem i na co zwracać uwagę, ponieważ sesja kobieca jest bardzo specyficzna, ze względu na szeroko pojętą „nagość” w wydaniu takim, jakiego życzy sobie Klientka. To zawsze budzi strach i kontrowersje. Następnie część praktyczna. Na Mediach Społecznościowych puściłam ogłoszenie i pach – mamy dwie modelki, na których trenujemy swoje ujęcia. Bądźcie czujne, już wkrótce kolejna edycja konkursu. Jedna z modelek to doświadczona dziewczyna, która nie boi się pozować przed aparatem. Druga modelka to osoba, która stoi pierwszy raz przed obiektywem. Dlaczego takie przeciwieństwa? A to dlatego, że Klientki zazwyczaj nie są obyte z aparatem. To pozwoli Wam nauczyć się pracować z modelką bez doświadczenia, jaką jest zazwyczaj Klientka. A teraz ściana chwały, zobaczcie, jak wyglądały pierwsze warsztaty Pauliny Niewiadomskiej Photography od kuchni + klika moich kadrów i Moje zdolniachy!

Modelki:  Aleksandra Pietrycka, Katarzyna Niedziela

Post a Comment

Fotografia to moja miłość.

Tę miłość zobaczysz na mom Instagramie, gdzie codziennie staram się wrzucać backstage sesji i wszystko, co związane z moją pracą.

Choć mówi się, że gdy praca jest Twoją pasją, to tak jakby nie przepracować ani jednego dnia! <3

Instagram

@pa3linka

Bądź na bieżąco!

hello@paulinaniewiadomskaphotography.pl